Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a baj vele? Aggódom.

Mi a baj vele? Aggódom.

Figyelt kérdés
van egy ló. ha fellülünk rá nem mozdul. gyakran hitelen bólint egy egy nagyot. van hogy az egész teste belemozdul. van hogy a vizeletében van sötétebb folyadék is. vér, vagy bélsár lehet. Mi lehet vele? segítsetek. és különben remekül kiképzett ló. pár hónapja áll fenn a probléma hogy nem mozdul ha felülünk rá.. azelőtt tökéletesen ment minden.
2010. márc. 28. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
és a pár hónap alatt senkinek nem jutott eszébe állatorvost hívni hozzá?????????
2010. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem az enyém a ló. megértem amit mondassz. légyszi hogy mi lehet a probléma azt próbáljátok leirni. Szerinted ha lehetett volna már nem látta volna orvos?
2010. márc. 28. 22:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mi az akadálya? Megávrjátok amig megdöglik? Itt hiába irják le mi a baja,gyógyszert nem tudtok szülni neki. (azt is kétlem,hogy bárki ennyiből egyáltalán megmondaná mi a baja)
2010. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lovagolni tudtok rajta, de orvost hívni, ha beteg nem? Hogy is van ez???
2010. márc. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez hogy felültök rá nem mozdul? Mármint felülsz rá, és se előre se hátra vagymi?

Egyébként pedig elhiszem, hogy nem a tiéd a ló, és bizonyára jó szándék vezérelt, hogy itt kérdezősködsz,de nem hiszem,hogy válaszra találnál.

Ha lovardában lovagolsz, akkor minden lovardának általában van egy orvosa, és a telefonszáma az összes dolgozónak meg kellene, hogy legyen. Úgyhogy bátran felhívni, hogy egy kicsit se tartozz az állatkínzók széles táborába.

Ha nem lovardában van a ló, hanem magánszemélynél, akkor is jó lenne meggyőzni, hogy a lovának bizonyára szakszerű segítségre lehet szüksége.

Itt nem tudunk neked diagnózist felállítani.

2010. márc. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem lovarda.. ez bonyolult.. a léyneg hogy ha valakinek vannak hasonló tapasztalatai az irjon. megértem amit monmdtatok. és tudom hogy mennyire nincs ez rendben. csak a kérdésre koncentráljatok. kérlek. köszönöm.
2010. márc. 29. 20:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
jó. mint állatorvos hallgató a kérdésedre koncentrálok. amiben leírsz 2DB TÜNETET??? az alapján mégis mit diagnosztizáljak? küld nekem eredményeket vizelettesztről, vérvizsgálatról, vese ultrahang felvételeit, vérnyomás adatokat... basszus 2 tünet ráadásul olyan alapján hogy " nem mozdul" mégis mit írjak mi baja? ennyi erővel agyrendszeri károsodás is lehet..
2010. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen én is arra gondoltam. akkor ugy irom a nem "mozdult" hogy olyan mintha sarkalásra állna meg. mintha összekeveredtek volna benne a dolgok. ezért gondolok én is agyi dologra. ne haragudjatok a rossz megfogalmazásért.
2010. márc. 29. 21:49
 9/14 A kérdező kommentje:
de van hogy felülünk és befeszít és el sem indul.
2010. márc. 29. 21:51
 10/14 anonim ***** válasza:
kanca? akkor lehet, hogy sárlik, és ilyenkor a legnyugisabb kanca is egész "gonosz" lehet. persze az se tart több hónapig... tényleg hívni kéne állatorvost, mert elég kevés az esély, hogy éppen ezt a kérdést olvassa egy orvos, vagy valaki tudna segíteni látatlanul.
2010. ápr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!