Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol és mennyibe kerül kb egy...

Hol és mennyibe kerül kb egy házi kedvenc hamvasztása és urnába tétele?

Figyelt kérdés

Dédimamánk idős vakvezető kutyájáról van szó. Sajnos gyógyíthatatlan beteg a kutya és nagy fájdalmai vannak ezért el kell altatni, hogy ne szenvedjen tovább. A dédi azt kérte, hogy ne temessük el, hanem hamvasszuk el, hogy urnában őrizhesse, ha pedig ő is eltávozik közülünk, akkor szórjuk a sírjára a Bea kutyusa hamvait.


Én nem is tudtam, hogy lehet ilyet házi kedvenceknél is. Mindenesetre nagyon szép gondolat, mindenképp véghezvisszük, mert hosszú évekig leghűségesebb barátnője és társa volt a kutyus és mindenki nagyon szerette.


A kérdésem: Hol végeznek ilyesmit, ha egyáltalán van ilyen és nagyjából mennyi pénzt kérnek érte? Hogy működik ez az egész? Gondolom sima temetkezési vállalatnál nem. Vagy ott is?


Ha nem tudjuk ezt megcsináltatni, de megkérnénk egy temetkezési vállalkozót, hogy némi zsebpénz fejében, mégis használhassuk azt a halottégtőt és kaphassunk egy szép urnát szerintetek meg lehetne oldani? Vagy ez nagyon nagy becsületsértés? (Mert amúgy szerintem nem lenne az, de én elfogult vagyok, mert szó szerint családtag volt Beus kutya :( )



2016. márc. 12. 18:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, egy nagytestű német juhász kutyáról van szó, nem tudom, számít e valamit, hogy nagytestű.
2016. márc. 12. 18:31
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


de amúgy a net tele van vele ha beírod a googlbe

2016. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állatorvost is megkérdezheted, nekik általában van ilyen "partnerük" és ő intéz mindent (nálunk így működik). 50000 körül talán egy ekkora kutyus.
2016. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A német dogom 8.000 volt.
2016. márc. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!