Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A Fríz mennyire alkalmas...

A Fríz mennyire alkalmas díjugratásra?

Figyelt kérdés
A Fríz mennyire alkalmas díjugratásra? A Fríz milyen kategóriáig alkalmas díjugratásra?
2010. ápr. 6. 01:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
minden ló alkalmas díjugratásra, de azért csodát ne várjál. egy hannoveri sokkal alkalmasabb, a fríz inkább küllemre "nyerő". én díjugratónak készülök. :)
2010. ápr. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én is Díjugratónak készülök és van 2 lovam , mindegyik ugrik. Az egyik az Shagya arab herélt a másik meg Magyar sportló kanca. Én csak kíváncsi voltam. Mert hamarosan kapok egy Frízt.
2010. ápr. 6. 01:40
 3/18 anonim ***** válasza:
Fríztől ugrásban csodát ne várj :) A három pacc helyett ha komolyan ugratsz, vegyél egy jó ugrólovat. Ha meg hobbiként ugratsz, arra jó lesz a fríz is :) De ők inkább kocsislovak :)
2010. ápr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A frízek inkább díjlovaglásra alakalmasak.
2010. ápr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A fríz a shagyanál rosszabb lesz (mert ugye a shagi se ugrásra való, a fríz erre rátesz egy lapáttal, mert állóképessége se nagyon van). Az okos, jól tanítható, díszlónak jó, kocsiba, kis teherhez, még díjlovaglásra is elmegy, de másra nem, szó szerint gyenge.
2010. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A Shagya arab nem rossz ugró Legalábbis az enyém nem az.
2010. ápr. 6. 13:04
 7/18 anonim ***** válasza:
Fríz kocsiba és díjlovaglásra alkalmas. Ugróképessége egy két egyedet kivéve kritikán aluli.
2010. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ugrani ugrik, de elég furcsán néznének rád, ha egy frízzel indulnál. Inkább díjlónak, vagy fogatlónak alkalmazzák. Ha ugratás, akkor valami német ugrólovat választanék.
2010. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
a Fríz nehéz testű nem ugróló
2010. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
kapsz egy frízt?? áhh minden álmom egy ilyen ló csak sajna nincs ennyi pénzem rá, te kitől kapod??
2010. ápr. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!