Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatoknak van szűzhártyájuk?

Az állatoknak van szűzhártyájuk?

Figyelt kérdés
Pl. a kecskének,macskáknak,teknősbékáknak,lepkének,medúzának?:D
2010. ápr. 6. 14:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hogy került fel az internetre? :O pedig direkt kértem, hogy ne mutogassa magát, főleg ne meztelenül:/


xD

2010. ápr. 8. 00:20
 12/19 anonim ***** válasza:
én fényképeztelek titeket titokban...rólad is van egy csomó képem de jó ízlésű ember vagyok és nem mutogatom a neten...
2010. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

[link]

Ez meg te vagy?

2010. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

utolso vagyok!

Ez meg en vagyok:

[link]

2010. ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

xDxD:DXD...


Viccet félretéve,jogomban áll téged beperelni,magánkézben lévő személyes fotóim tárolásáért.

Mitöbb már az arcódat is ismerem,megtalállak és beleharapok a seggedbe... :/

2010. ápr. 8. 12:35
 16/19 anonim ***** válasza:
figyi hagyd ott azt a buta bulldogot, gyere járj velem! tök jól nézel ki és szerintem ügye okos kutyus vagy nem kell hogy egy ilyen igénytelen primitív buldoggal legyen az első...válassz engem és ígérem hogy sokkal jobban odafigyelek Rád és kedves gyengéd leszek ahogyan szeretnéd! ( a srác aki a párodról mutatott képet)
2010. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hogy nézel ki?:P
2010. ápr. 8. 14:38
 18/19 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2010. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

uhhhhh...te utolso valaszolo,hogy te milyen sarmos "fark"as vagy!Annyira orulnek,ha most itt fekudnel mellettem,vagyis rajtam azzal a szoros bazi nagy testeddel!!!ahhhhhh!

Meg a kerdezo is nagyon szexi!Szeretem a csupasz kutyakat is!Nem akarsz ide szaladni hozzam a negy labaddal,mert nagyon hianyzol....az ugy torten,hogy lattalak az ujsagban,es rogton beled szerettem eletem ertelme,de ugye "fark"as lehet a szeretom?(L)

2010. ápr. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!