Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hány éves korig lehet kölyke...

Hány éves korig lehet kölyke a kutyáknak?

Figyelt kérdés
Kistestű keverék kutyám van aki most lett hat éves. Hallottam olyat hogy bizonyos kor után nagyobb az esélye annak hogy bele pusztul a szülésbe. Szeretném ha lennének kutyusai és nyugi mindnek lenne gazdája mert már most tudok 10 jelentkezőt. Viszont nem akarok nagyon kockáztatni
2016. ápr. 23. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Még egyáltalán nem számít öregnek 6 évesen, ettől függetlenül állatorvos legyen kéznél, ha bármi komplikáció fellépne. A szaporítás részével viszont nem értek egyet, de most nem állok neki kötekedni.
2016. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Most ha 10 jelentkező van a kicsikre akkor mi a rossz benne? A baj azokkal van aki megöli meg kidobja a "felesleges" szaporulatot.
2016. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a 10 ember addig még 6szor meggondolhatja magát, illetve nem lehet tudni, hogy nem unják-e meg 2 hónap vagy 2 év után kutyát, és nem köt ki a menhelyen.
2016. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igaz. Mindig magamból indulok ki.:)
2016. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, sok embernek csak a nyárra kell egy kiskutya, a gyereknek játszani.
2016. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elvileg élete végéig lehetnek kölykei. Hogy meddig biztonságos, arról nem tudok semmit. De kistestűnél a 6 év egyátalán nem öreg.
2016. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Ő nem akar kölyköket. Nem akar anya lenni. Nem akar belepusztulni a felelőtlenségedbe.
2016. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Könyörgöm ne szaporits, a kutya nem akar szülőve válni. Egyáltalán nem biztos h a mostani jelentkezok nem e meggondolják magukat, aztán mehetnek menhelyre. Ráadásul a kutyad bele is pusztulhat az ellesbe, barmi előfordulhat. Ha szereted a kutyad, akkor határozottan NE SZAPORITS!!!
2016. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a kutyusodat, inkább nem elleted. Nem túl öreg még 6 évesen ugyan, de nem is fiatal az első elléshez.

Arra mindig van esély, hogy belepusztul.


A 10 jelentkezőt pedig irányítsd a menhelyekre, akik ilyenkor tavasszal tele vannak már megszületett, kidobott kölyökkutyákkal.

2016. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Természetesen én semmi pénzért nem adnám a kicsiket menhelyre. Az én kutyusom is menhelyről van és olyan rossz hogy így is rengeteg kutya van ott. Szóval én nem olyan ember vagyok,hogy szaporitok aztán meg beviszem a menhelyre/kirakom az utcára a „maradékot". Nem tennék ilyet.
2016. ápr. 24. 04:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!