Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a féreghajt&ogr...

Mennyibe kerül a féreghajtò tabletta a gyògyszertárban? (kutyáknak-macskáknak valò)

Figyelt kérdés

Sajnos férges a cicám, szeretnék mielőbb megszabadulni tőlük.

Ha esetleg valaki tudja, hogyan tartsam távol a férgeket a jövőben, kérem segìtsen !

Előre is köszönöm !


2014. dec. 7. 20:55
 1/4 anonim válasza:
15%

Tejet, tejterméket na nagyon adj nekik. Ezektől előfordul, hogy férgesek lesznek.


A gyógyszer pedig nem drága. 2 DB szerintem bőven elég is lesz.

2014. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosnál vegyél neki féreghajtót, cicának valót. Azt beadod, majd 2 hét múlva ismétled, ezután 3 havonta egyszer.
2014. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az állatorvosnál szoktam venni, 500 Ft/db. Két hét múlva ismételni kell, tehát vegyél 2 db-ot rögtön. Utána pedig 3 havonta kell adni, de akkor is ellenőrizd le, mert ha férges, ismételni kell akkor is. ( én úgy szoktam ellenőrizni, hogy az ürüléket kiszedem egy papírra és kettévágom, mert sajnos volt olyan, hogy nem látszódott)Azt az ostobaságot, hogy tejtől lenne férges, nem tudom honnan vette a válaszoló, ilyet soha nem hallottam.
2014. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én legutóbb 300 forintért vettem cestal cat-et. 2 kilónként fél tablettát számolj, és ha férges a cica, akkor két hét után ismételni kell.

Megelőzni nem igazán lehet, mert bármivel hazaviheted, kinti cica bármit megfog, ezért javasolják, hogy negyedévente adj be nekik egy féreghajtót. :)

2014. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!