Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállatot vegyek?

Milyen háziállatot vegyek?

Figyelt kérdés
Panelba lakom úgyhogy kutyát macskát nem akarok. Továbbá pókokat kígyókat és békákat se. Lehetőleg valami hosszabb életűt szeretnék (4 évnél tovább) Milyen állatokat ajánlotok? Tapasztalatok?

2016. máj. 3. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Tengerimalac, nyúl, kaméleon? Nekem kamim van 2 éve, de sok gond szoval ha nincs sok idod inkabb ne kamit vegyél! ;) de szerintem valami más hüllő se lenne rossz esetleg! Nézz körül neten vagy menj be egy állatboltba ha valamelyikbe beleszeretsz annak járj utána és kész;)
2016. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia! :D Nekem, mikor panelben laktam, több fajta állatom is volt. Ha valami kicsi, szőrös, és aranyos állatkát szeretnél, akkor ajánlom a hörcsögöket vagy a csincsillákat. Igaz nem élnek olyan sokáig, de nagyon cukik. A csincsillával csak az a baj, hogy eléggé kellemetlen a szaga. Ha valamivel nagyobbat szeretnél, akkor a törpenyúl sem lenne rossz választás, bár ahhoz picit több hely kell. Ha másfajtát szeretnél, akkor a papagáj sem rossz ötlet. A papagájok elég sok ideig élnek, és csak egy kalitka kell nekik :)

Remélem tudtam segíteni :)

2016. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tarthatsz: Törpenyulat,Tengerimalacot,Hörcsögöt,Papagájt,Halakat,Mókust,Degut,Egeret,Patkányt,Csincsillát(ha sok helyed van)
2016. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Papagáj:Ha szorgalmas vagy megtaníthatod beszélni.

Tengerimalac,hörcsög,patkány: Megtaníthatod trükkökre.

2016. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem degum és papagájom van. A papagáj nagyon jó választás ha hajnal 5-kor rikácsolásra szeretnél ébredni, na meg az enyém valamiért elég antiszociális. A degu viszont nagyon aranyos,most 5 éves. Szereti a simogatást,mindig tartja a pofiját, hogy ő most hol szeretné ha vakargatnám :D
2016. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
19:08 Próbáld meg letakarni egy vékony textillel. (DE A KALITKÁT TELJESEN NE TAKARJA LE MERT MEGFULLADHAT!)
2016. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2016. máj. 3. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!