Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Veletek is volt már ilyen?

Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Hogy simogatjátok kedvenceiteket, és egyszerűen annyira szereted hogy nem tudod eléggé kimutatni. Hogy szinte szétrobbansz annyira szereted. Vajon ezt ők is érzik?

2016. máj. 18. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
De még hányszor! :D Én olyankor összeszorítom a fogam és jól megnyomorgatom (persze csak finoman! :D). Biztosan érzik, hogy imádod őket! :) Olykor ki is fejezik.
2016. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 elwera ***** válasza:

Volt persze.


A kutyámmal együtt szoktam aludni. Néha rám fekszik, hozzám bújik, a kezem alá nyomja a fejét és várja hogy simogassam. Olyan puha a szőre mint egy plüssnek. Azért választottam őt, mert elsőre is tetszett, és utána is. Okos, mindent ért, mindenre kapható, jól tanítható, játékos, és aranyos, vicces kutya. Szeretem őt nagyon. De őt mindenki szereti egyébként.



A halaim közül van egy Hosszúcsőrű korallcsősz, akit szintén szeretek, mert produkálja magát az üvegen át és mindig várja a kaját. Volt régen egy Salarias fasciatus nevű halam is amit megszelídítettem és imádtam, de kiugrott az akváriumból, mert nem volt lefedve. Aztán vettem helyette egy másikat és az a második tök hülye. Hiába ugyanaz a faj, a második hal nem viselkedik olyan aranyosan. Ebből látszik hogy a halaknak van egyéniségük. Némelyik hal olyan mint egy kutya, csak nem tud kijönni a vízből. De ha kitudna, lehet hogy jönne utánam :D Mindegy, aranyosak ők is.

2016. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!