Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Két testvér achát csiga pározhat?

Két testvér achát csiga pározhat?

Figyelt kérdés
Nem lesznek gyenge vagy torz kiscsigák? Vagy esetleg ki sem kelnek?

2016. jún. 8. 22:41
 1/7 marinet válasza:
0%
hát volgammam nincs de szerintem inkább keres megegyezik csigát és azáltal szaporicsad
2016. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pározhatnak simán gond nélkül.
2016. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha két testvérnek lesznek kicsinyei, legyen az ember, hörcsög vagy éppen csiga, akkor beteg kicsik lesznek a vérfertőzöttség és beltenyészet miatt... Ezt azért illene tudni a válaszolóknak, akkor is, ha csak magukból indulnak ki...
2016. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
de ha egy olyan állatot veszel, ahol egyszerre akár 100 kicsi is lehet, és semmilyen módon nem tudod lekövetni, hogy a későbbiekben akárha külön helyről is veszed őket, nem-e rokonok, ott nem mindegy? Igaz ez a madárpók tenyésztésnél is, és sok egyéb állatnál.
2016. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nyugodt szívvel pározhatnak a csigáim?
2016. jún. 22. 09:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem ja
2016. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mehet a dolog :) a csiga szerintem nem olyan érzékeny erre mint az emlősök vagy a madarak
2016. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!