Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy néhány plázába már állattal is be lehet menni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Végre!
2016. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó dolog. Igaz nem járok ilyen helyekre a kutyámmal, de ha valami miatt úgy adódna hogy be kellene mennem és a kutya is velem van jó h bevihetem.
2016. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

HA csak beszaladok valamiért, ami kutyasétáltatás közben jutott eszembe, akkor jó, ha nem kell valahova kikötni.

De egy több órás nézelődést nem hinném, hogy kutyával kellene kivitelezni.

Az senkinek sem jó, legfőképp a kutyának. Ő is megérdemli azt, hogyha séta van, akkor csak vele legyen a gazdája, vele foglalkozzon, ne pedig vásárlással, minden mással stb.

2016. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

szerintem jó ötlet,hogy több helyre be lehet már vinni a kutyákat. nyilván pórázon legyen és jól nevelt kutya legyen.

sokkal jobb megoldás bevinni, mint kint 1-1 oszlopra kikötni.. szegény kutyák nem tudom mit érezhetnek akkor..ráadásul nem is biztonságos, 1-1 kutya több száz ezer forintot érhet.. ha valaki ezt tudja, simán ellopja..ilyen világban élünk. én pl sosem kötném ki oszlopra amíg be megyek vásárolni.

tök jó módszer,hogy be lehet vinni.

persze én sem azt mondom,hogy most akkor mindenki szándékosan menjen vásárolni a kutyával.

de ha sétaközben derül ki,hogy be kéne menni befizetni egy csekket,akkor el tudja intézni a gazda egy úttal.

amúgy a legtöbb kutya szerintem tisztább, mint sok ember. úgyhogy engem nem zavar,hogyha másoknál ott a kutya. sokkal inkább irritál, amikor egy roma bűzölög bent a boltban. (bocsi)

2016. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van kutyám, de nem tartom jó ötletnek. A kutya nem való boltba. Se a csivava, se a német dog. Mert nyilván akkor a szabály nem csak hónaljkutyákra vonatkozik, hanem bernáthegyivel is plázázhat az ember, ha arra szottyan kedve.
2016. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ötlet jó, valamennyire elkezdtük megközelíteni a fejlettebb, civilizáltabb országokat, ahol nem hátrány ha valakinek kutyája van. :)

Viszont abban is biztos vagyok, hogy én soha nem fogom bevinni a plázába a német juhászomat. Egyrészt mert én is utálom, másrészt neki sem hiszem, hogy szórakozás lenne.

2016. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!