Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kutyákat/macskákat vajon...

A kutyákat/macskákat vajon zavarja, ha nem beszélnek hozzájuk sokat?

Figyelt kérdés

Egyedül élek, a közelben nincsenek barátaim, nem nagyon járok el sehova sem. Sok időm lenne foglalkozni velük, a kutyát vinném sétálni, futtatóra, ne csak otthon hallgassa a csöndet, mert otthon, egyedül azt szoktam meg hogy nem beszélek.

Mikor még a családommal laktam, ott is volt kutyus, hozzá sem beszéltem sokat, neki pl kézjeleket tanítottam, abból értette hogy ül, fekszik stb. A családom többi tagja viszont beszélgetett velük.

Szerintetek ez nagyon rossz nekik?



2016. júl. 5. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az állatokat olyan kommunikációra tanítod, amilyenre akarod. A némák is tarthatnak állatot, és a kutyák kézjelekből is értik a parancsokat. Emellett a legtöbb macskafajta önálló, független, és egy simin kívül meg játékon nem kér többet. Én sziámikat tartok, őket nem ajánlom, ők kifejezetten szeretnek beszélgetni, és ha el vagyok foglalva valamivel, és nem szólok hozzájuk, egyre hangosabban nyávognak, hogy "Mi van, megsüketültél?" :D
2016. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bocsánat, tudom, ez nem ide tartozik, de ez az első válasz olyan aranyos volt! :) ^^

Na és persze igaz is. :)

2016. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyémet igen, ha sokat beszélek néz rám bután aztán inkább elmegy aludni.
2017. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!