Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutyákat vagy a macskákat...

Kutyákat vagy a macskákat szereted jobban? Írhattok indoklást!

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 17:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

Kutyák, mert hűségesek, okosak, taníthatók, megvédenek.

A macskáknak ezzel szemben csak a kaja kell tőled, elcsavarognak, sunyik.

2014. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Szafica ***** válasza:
100%

Macskák, mert nem azért szeret,mert kell neki egy falkavezér és azért mert nem szolgalelkű. A macska szeretetét ki kell érdemelni.


A kutyákat is szeretem...de a macska szeretete szerintem értékesebb és nem igaz,hogy a kaja miatt szeret, ezt azok mondják, akiknek sosem volt macskája, vagy nem törődtek vele, csak kidobták neki a kaját és kész.

2014. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem volt macskám, nem nagyon szerettem, csak akkor jött oda hozzám ha kaját akart, azon kívül meg le se szart. Most 2 kutyus boldog gazdája vagyok, azért szeretem őket jobban mert hűségesek, okosak és végtelen kedvesek. Nekem az a véleményem hogy, akinek a macska tetszik, annak tettszen az, de ne legyek azért hülye mert én nem szeretem őket.
2014. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
0%
A kutyákat, mert királyabbak, és nem olyan irritálóak, mint a macskák.
2014. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én is inkább kutya párti vagyok, az indokokat meg előttem leírták.
2014. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Kutyákat. Tartottam már mindkettőt és végül a kutyákat jobban megszerettem. De azért a macskák is jó fejek, nagy egyéniségek, ha elég nagy lenne a házunk, akkor szívesen tartanék mindkettőt.
2014. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Macskákat jobban szeretem, mert tényleg csak akkor szeretnek, ha kiérdemelted. A kutyák, akkor is szeretni fognak, ha bántod őket... A macska viszont ott fog hagyni. Önállóbbak, mint a kutyák, én ezt szeretem bennük, de a kutya arra lett kitenyésztve, hogy együtt működjön az emberrel, ezért nem hibáztathatók emiatt. Ahogy a macskák sem, hogy nem követik az embert az utcán, mint a kutyák. Az egyik egy nagyon szociális lény, amely falkákban él, a másik meg magányosan, így nem is várhatjuk el ugyan azt tőlük. De egyébként a kutyákat is szeretem. :) A kutya falka vezérhez van szokva (gazdi), a macska nem.
2014. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Mindkettőt nagyon szeretem. Kicsit jobban macskás vagyok, tetszik a független jellemük, a kecsességük, a titokzatos tekintetük, imádom a dorombolásukat és egyszerűen gyönyörűnek találom őket. De a kutyák is fantasztikus állatok.

A maga nemében mindkettő csodálatos és mindkettő nagyon tud szeretni. A kutyák és a macskák közt is vannak igazi jellemek. :)

2014. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

Egyértelmű hogy kutyapárti vagyok!

Indokokat előttem leírták. A macskák lusták, nagy királyoknak érzik magukat, ezzel szemben a kutyák csak téged akarnak szeretni!

:)

2014. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Enni gondolod vagy tartani, ? A macska husa egyèbkènt édessebb viszont sokkal rágosabb ....kutyàt mèg nem kóstoltam, mert mèg èl ès csak 7 èves de ha ki mulik akkor termèszetessen meg probàlom egy Roston sült krumpli verzióval. Adding meg csak sètàltatuk ès hizlalom.
2014. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!