Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mikor van nyíregyházán állatpi...

Mikor van nyíregyházán állatpiac? Minden vasárnap vagy minden hónap utolsó vasárnapján?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt azt ír5ja ,hogy szombaton van.

2010. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Idáig én is eljutottam, hogy beírjam a google-ba .

De ahány weboldal annyi féle információ.

Én spec ezt találtam:

[link]


Azért szeretném, hogy egy nyiregyházi lakos, vagy aki jár oda ezt megtudná mondani pontosan.

2010. ápr. 15. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Ott a telefonszám felhívod a piac irodát.Egyszerű nem?
2010. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Telefonszám: (08:00-15:00)

Szerinted most hány óra van? És a kérdést hány órakor írtam? Bőven a hívható idő után.


Látom csak okoskodó emberek tudnak válaszolni akik válasz helyett javaslatokat tesznek.

2010. ápr. 15. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy azonnal hívd fel.Próbálok segíteni neked, egyedül én válaszoltam. A százalékból láthatod ezt.Hálából meg leugatod az embert.Akassz a füledbe egy marha billogot, és állj ki a piacra, oda való vagy.
2010. ápr. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó ne azt mondtad, hogy azonnal, igaz énse mondtam, hogy tegnap este kellett az info , mert egy kolégám kért meg, hogy nézzem meg a neten és vele már csak ma találkoztam (péntek). Mivel nem találtam neten normális információt ezért gondoltam itt felteszem, hátha lesz valaki aki tudja.

Bocs, ha megsértettelek, nem állt szándékomban csak zavaró, ha nem egy konkrétan feltett kérdésre válaszolnak, hanem próbálnak segíteni.

Jó ez jó dolog, de mégse az igazi.

Lehet rossz hasonlat, de feltesz valaki egy kérdést:


"Hogyan kell megszerelni egy csöpögő csapot? " és olyan emberek válaszolnak akik szintén nem tudják és tanácsként adják ,hogy hivjál vízvezeték szerelőt, vagy kérdezd meg vízvezeték szerelőtől.

2010. ápr. 16. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!