Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Fővárosi állatkertben koalás...

Fővárosi állatkertben koalás program időpontja?

Figyelt kérdés

Hallottam róla hogy van nyilvános etetés (azt hiszem), tudja esetleg valaki ezek hány órakor vannak?

Sajnos sehol nem találom :( A válaszokat köszönöm!



2016. júl. 23. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamikor délután van, talân olyan 3 körül de nem esküszöm meg rá...Viszont ne számíts valami nagy számra, ráadásul mikor én voltam akkor akkora tömeg volt hogy az egészből nem lehetett semmit látni. Szóval ha hétvégén szeretnél menni, akkor valószínűleg te sem fogsz lâtni csak hallani :(
2016. júl. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a délelőtti 11 órakor van, de nem esküszöm meg rá.Csak nyár elején még így volt.De nagyon nagy tömeg mint már előző is írta.
2016. júl. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Így nagyjából be tudjuk lőni mikor kellene érkeznünk. Szerencsére hétköznapra tervezzük, ha az idő is úgy engedi, és nekem elég lenne csak ébren látni őket, akár messziről is. :D Hihetetlen aranyos állatok! :)
2016. júl. 24. 01:23
 4/5 A kérdező kommentje:
ha valakit esetleg majd még érdekelne, 13:00-kor van, felébresztik, mérik őket, mi 20 perccel korábban már ott voltunk így láttunk mindent, nagyon aranyosak voltak :):)
2016. júl. 29. 00:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne járjatok állatkertbe. Nem tudom mit lehet élvezni a bezárt állatok látványán. Bár gyanítom nem gondoltok bele, hogy a bezárt sas nem tud egy jót repülni, hogy a bezárt medve nem tud a folyóban halat fogni, a bezárt oroszlán nem tud a szavannán futkározni... Nézzetek bele ezeknek az állatoknak a szemébe! Mit láttok? Boldogságot? Legyetek őszinték magatokhoz...
2016. aug. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!