Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet dolgozn...

Hány éves kortól lehet dolgozni az állatkertben?

Figyelt kérdés
Az 50 órát le lehet ott dolgozni 9.-esen?

#50 óra #Fővárosi Állat ès Növénykert
2016. júl. 12. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a kérdéses állatkertben.
2016. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. júl. 12. 18:53
 3/9 anonim válasza:
14 :)
2016. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. júl. 12. 19:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz, önkéntes?

[link]

2016. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha az iskolának van együttműködési szerződése az állatkerttel akkor igen. Ha nincs, akkor a sulititkárságon lehet kérni hogy vegyék fel az állatkerttel a kapcsolatot.
2016. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szafica ***** válasza:
Önkéntesnek 18 éves kortól jöhetsz, viszont szerintem ez alól kivétel az 50 óra közmunka érettségire, mert most a nyáriszünetben rengeteg diák jött ebből a célból. De ne hidd, hogy az állatok közelébe engednek... ahogy észrevettem, locsolni, információs pultban ülni, kisebb dolgokban besegíteni (rovaroknál/bogaraknál párásítás, sepregetés) fogják be a diákokat. (Én szakmai gyakorlaton vagyok jelenleg az állatkertben.)
2016. júl. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Okè
2016. júl. 13. 12:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen rossz meló az állatkert, 2 barátnőm is nagy örömmel indultak neki... aztán az egyik bogarak, pókok közt volt egész nap amitől amúgy retteg... a másik meg szart lapátolt gumicsizmában. Szerintem ennél jobb munkahely is akad bőven.
2016. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!