Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Sürgősen műteni kellene a...

Sürgősen műteni kellene a kutyusomat, de nincs rá pénzem. Van olyan hely, ahol ingyen dolgoznak, vagy ilyenről ne is álmodjak?

Figyelt kérdés
Még csak 4 éves és nagyon imádom, ő a mindenem. :( Sajnos szegény családból származom, így segítséget otthonról nem tudok kérni :( Ilyen esetekre nincs valami segelyszervezet?

2016. júl. 25. 12:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hely sajnos nincs.

Lehetőségeid: - hitelfelvétel, kölcsönkérés.

- részletfizetés megbeszélése állatorvossal

- nagyobb állatmenhelyekhez, állatvédő szervezetekhez fordulás, hogy segítsenek ki átmenetileg.

2016. júl. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Ilyenkor az orvosok egy része ad részletfizetésre lehetőséget.
2016. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

erről nincs infóm. de részletfizetés sok helyen van. főleg sürgős beavatkozásoknál.

milyen műtét?mennyibe kerül?

ha sikerül megműtettni utána már próbálj spórolni és legyen egy kis pénz félrerakva ilyen esetekre. pár tíz ezer forintnyi összeg. nem tudod mikor jön jól majd.

egy állat tartása felelősséggel jár..te vagy érte felelős, ha meghal mert nem műtetted meg, akkor egyedül a te hibád. ezért is mondom,hogy tegyél félre legközelebb,hogy ne legyen ilyen baj!

ingyen kétlem,hogy megműtettnék.

2016. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Daganatos és kezelessel együtt, kozel 80 ezer lenne. Probalok hitelezni valahonnan, de nem egyszerű sajnos. :( Nagyjabol 20 ezret ossze tudok szedni de akkor még mindig messze vagyok. :(
2016. júl. 25. 13:07
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

De beszéltél már állatorvosokkal? Én mindig mindent részletben fizettem nekik, mert valahogy sosincs pénz mikor kéne. Nem volt gond, főleg ha 20ezret előlegbe oda is adsz. Amúgy menhelyek is szoktak segíteni, keress fel azt, ha állatorvos nem fogad el részletfizetést.

Vagy láttam pl youtube videót is már ahol egy talált macskát mutatott be egy nő, és egy orvos által kiállított listát arról hogy milyen műtétek kellenek, mennyibe kerül, és összegyűlt a pénz hamar rá. Szerintem te is tudnál csinálni ilyet is akár.

2016. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%

Felelős állattartás...

Ha neked lenne valami bajod te sem tudnál orvoshoz fordulni?

2016. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Próbálkozok mindennel. Nem fogom annyiban hagyni. :(
2016. júl. 25. 13:22
 8/21 A kérdező kommentje:
#8 Eddig sem kevés pénzt költöttem rá, mert van ennek előzménye is, de egyszerűen elfogyott a pénzem. A Te szemedben valószínűleg az a felelős alattarto, akinek van úgy 2-300 ezre a perselyben, ha baj van. Akinek nincs, az ne tartson kutyat..
2016. júl. 25. 13:29
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

Inkább felelősségtudatos embernek mondanám.

Szó szerint nulla anyagi tartalékkal nem kellene olyan kötelezettségeket a nyakadba venni amiket nem bír el a pénztárcád.


De nyomkodjátok a minuszokat, könnyebb lenne ha nem kutya lenne, hanem gyerek, aztán akkor lehetne gyűjtést szervezni a Facebookon...

2016. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9 mielott barmit irsz, olvasd el amit irtam. Volt tartalekom, amit az eddigi kezelesek elvittek. Nagyjabol ugy 100 ezer. Viszont most nincs tovabbi 80-am. Mennyi keszpenzt kell felhalmozni szerinted, hogy "felelosegteljes" gazdi lehess?
2016. júl. 25. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!