Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Anyósom megfeledkezett a...

Anyósom megfeledkezett a disznóvágási hulladékról, ami tavasszal volt. Most a pakolásnál jutott eszébe, hogy abban a vödörben az van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ki akarta vinni a dögkútba, de akkoriban lett infarktusa, mi pedig nem tudtunk róla. Most a nagy pakolásnál találtuk meg. Ő szólt, ki ne nyissuk. Jól zár a vödör, Hát nem is szeretném kinyitni, De mit csináljak vele??
2016. júl. 31. 20:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Áss nagy mélyebb gödröt pár vödör vizet készíts oda , orrba vattát tegyél . Aztán borítsd be , öntsd rá a vödör öblítő vizét . Ne szennyezd még a Földet .
2016. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Dogkut. Talan mehet vodrostol.
2016. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom megbírnám e csinálni.Edzett nő vagyok, de ez brutál látvány és szag is lehet. Már a tudat kifordítja a gyomrom. A z udvarunkon nem áshatok gödröt.Egyrészt gyep, másrészt hétszentség a kutyák kiásnák, ha látnák megvan bontva a föld. Amíg nem votl gyep, folyton lyukat ástak, kerestek. Azóta mintha tudnák, nem szabad. Ez nem opció. Vigyem vmi erdőbe. Ááá, meglát valaki. Jajj...na meg ott mivel öblítem. Nem tudom.

Dögkutat megkérdezem. De mivel műanyag a vödör, hát nem hsizem. Jajj, szerintem 3 hétig csak kezet mosok..

2016. júl. 31. 20:43
 14/28 Andizsuzsi ***** válasza:
Keress valakit, aki némi ellenszolgáltatásért eltűnteti.
2016. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

én is hányok ha csak rágondolok mi lehet benne

dobd ki hadd hánnyanak a szeméttelepen ha kinyitják

2016. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Ahhoz nincs elég bőr a képemen. Mi van ha arra jár egy hajléktalan és kinyitja :( Esetleg hajléktalan gyerek.
2016. júl. 31. 21:00
 17/28 A kérdező kommentje:
Mennyi pénzért vinnétek ki ismerősötök efféle veszélyes hulladékát? Természetesen az üzemanyagon felül. Kb 20 km.
2016. júl. 31. 21:06
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal ez veszélyes hulladéknak számít. Szerintem ne dobd a dögkútba, hanem érdeklődj, hogy ki foglalkozik állati eredetű veszélyes hulladék ártalmatlanításával.

Próbáld meg esetleg őket:

[link]


Biztos, hogy pénzbe fog kerülni elvitetni, de én inkább fizetnék...

2016. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
ide kerül, csak van közelebb egy dögkút (azaz konténer), de abba tuti nem mehet vödröstől. De innen az atev viszi el.
2016. júl. 31. 21:26
 20/28 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg kideríteni, hogy mikor viszik a konténert, és akkor menjetek oda, és vigyétek a vödröt. Szerintem meg lehet velük beszélni, hogy vigyék el.
2016. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!