Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megfeledkezett a harmadik évfordulónkról. Normális ez?

Figyelt kérdés
Én már napokkal előtte készültem: személyre szóló ajándékot vettem, aznap hajnalban ébredtem: megsütöttem a kedvenc tortáját mire felébredt. És mivel már hónapok óta többször szóba került az eljegyzés, esküvő, gyermekvállalás, stb.(a legtöbbször nem is én hoztam szóba...)ezért titokban bíztam valamilyen "előre lépésben". Ehelyett azt mondta, hogy ő majd este adja oda az ő ajándékát. Napközben bevallotta, hogy tulajdonképpen semmivel sem készült, mert megfeledkezett az egészről. Azóta 3 hét telt el és még csak egy szál rózsát sem kaptam tőle. Fáj. Normális ez? Az én hibám, az elvárásaim miatt szenvedek?

2013. aug. 30. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:

És három hete magadban tartod ezt, és végül ide írod ki?


Függetlenül attól, hogy tirpák dolog-e amit a pasid csinált, vagy nem, azért nem vagy te az őszinteség mintaképe.

2013. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pasiból van. A pasik erről elfeledkeznek. Ha azt akarod, hogy készüljön, szólj neki róla 2 nappal korábban!

Amúgy meg az, hogy azóta egy szál virágot sem hozott, az pofátlanság!

2013. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az első hozzászólónak: ezt neki is őszintén bevallottam. Egyszer. Szerintem meg sem hallotta...
2013. aug. 30. 17:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Pasitól? teljesen normális:D Én nőként is igy vagyok:D
2013. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nem attól függ, hogy valaki pasi-e. Én pasiként sose felejtenék el semmilyen fontos alkalmat...
2013. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sőt ha az én párom elfelejtené a 3. évfordulónkat szerintem ott is hagynám a pi..csába vagy talán ha tudna valami nagyon jó okot mondani, hogy miért felejtette el. És ezt pasiként mondom :)
2013. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez nem volt "fontos" dátum a számára...:'(
2013. aug. 30. 17:22
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Azért egy icipicit el vagytok ám tévedve. Egy amúgy teljesen jól működő kapcsolatot feldobnátok egy dátum miatt? Akkor ki az akinek semmit nem ér a kapcsolat? Persze értem, s@arul esik, de ez megint kommunikáció kérdése. Leültök, elmondod mi bánt, a jövőben figyeljen rá jobban és jobban figyel/nem, de ha minden más rendben akkor kidobod meg lelki beteg leszel? Baromira ráértek az az érzésem.
2013. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ajjaj :S lehet, hogy nem ő lesz a hozzád való :/

de lehet, hogy direkt szivat és meg fogja kérni a kezed... nem tudom...

2013. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A párom gyakran elfelejti ezeket és nem azért, mert nem vagyok fontos neki. Egyszerűen ő ilyen. A szülinapomat és a karácsonyt ünnepeljük, az évfordulónkon pedig mindig készülök valami vacsival, tortával, de ha nem hoz nekem semmit, mert elfelejtette akkor sem számít. :)


Először rosszul esett mikor ez volt, aztán megbeszéltük és igazából azóta nem veszem a szívemre. Ez legyen a legkisebb gondunk az életben.

2013. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!