Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nyuszi->Szénatartó kartondoboz...

Dorisz0724 kérdése:

Nyuszi->Szénatartó kartondobozból házikészítésű lehetséges?

Figyelt kérdés
Valaki tudna nekem segíteni szénatartót beszerezni?

2016. aug. 10. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

[link]



bár szeritem egy idő után szétrágja

2016. aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem jó próbáltam ezt és kiszedte az egészet és a dobozba bújt majd magára húzta a szénát pici lyukú kellene
2016. aug. 10. 16:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme, szétrágja. Fából készíts.

[link]

[link]

Vagy vegyél ilyen olcsó tárolót (ikeás talán):

[link]

2016. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De lehet kapni műanyagot is az biztos hogy tartós az enyém a fátis rágja.
2016. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használok szénatartót, csak a ketrecbe dobom neki a szénát. Mindig kirángatta a tartóból, és a földről evett. Játszik vele, pakolgatja, rendezgeti.
2016. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 én is ezt csinálom.Teljesen jó így.Az a baj ezekkel a szénatartókkal hogy vagy szétrágja a nyuszi, vagy a széna fele a földön landol.Aztán takaríthatsz folyamatosan.Ne használj szerintem szénatartót!Ha mégis ragaszkodsz hozzá vegyél a boltban műanyagot.
2016. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha én nem szénatartóba teszem, rátaposnak, lepisilik, utána nem eszik meg. Ezért kell a szénatartó. Nem minden nyuszi ilyen, de amelyik igen, annak kell. Az enyém fa és nem rágja egyik sem, valamennyi kiszóródik, de az nem baj végülis.
2016. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi nagyon csak az enyémek nem zseretik a tálból vagy a ketrec aljáról enni ezért mindig a kezemből esznek és ha kiveszem a kezem akkor hisztiznek
2016. aug. 11. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!