Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Anyáék nem engedik de lehetség...

Anyáék nem engedik de lehetséges titokban tartanom egy kis állatot?

Figyelt kérdés
Magán tanuló vagyok és elég rossz egyedül itthon lenni.Nagyon szeretnék egy házi egeret mert olcsó és nem nehéz eltartani .Anya hallani se akar a kisállatokról nem szereti.van saját szobám nem lenne feltűnő egy kisállat mert nem nagyon jönnek be a szobámba .Csak arra lennék kíváncsi hogy nagyon hangosak a kis állatok? nagyon feltűnő lenne? gyorsan észre vennék?

2016. máj. 23. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő méretű ketrec kellene neki, ami az ágy alá nem fér be. Felszerelések is szükségesek, valamint annak is van hangja, ahogy a forgácsban kotor. Így azt mondom, titokban ne tartsd, mert a kisállat sínyli meg a nem megfelelő tartást.
2016. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még a legkisebb állatot se tudnád pár napnál tovább titkolni, és az még rosszabb, ha vissza kell vinned vagy valami mást csinálnak vele. :( Mondd meg nyíltan a szüleidnek, hogy magányos vagy, és ezért szeretnél egy kisállatot, akiről teljes mértékben gondoskodnál.
2016. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Egyik ismerősöd kisállatát átviszitek egyszer, hátha akkor anyukádnak is megjön a kedve egy kisállathoz.
2016. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egeret azonnal kiszúrják ha bemennek a szobádba, mert nagyon jellegzetes szaga van.
2016. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 elwera ***** válasza:
70%

Éticsigát, könnyű tartani. Eső utána találhatsz füves részeken. Salátát, banánt eszik, meg ilyeneket és nagyon csendes, csak sokat kakil.


Afrikai csótányt is lehet tartani akváriumban, annak sincs hangja és bármilyen zöldség, gyümölcs, hús, maradékot is megesz.


Vagy botsáskát. A terráriumra ránéz és azt sem látja hogy van benne valami, azt hiszi hogy csak egy bot :)

2016. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se tartsál titokban állatokat. Az én szüleim sem engedték, de addig könyörögtem, míg kaptam 2 kiscicát. És most már 2 pintyem is van, mindegyiket nagyon szeretem.


Bár nekem mindig az volt a vágyam, hogy teknőst, vagy pókot tarthassak, de nagyon szeretem a mostani állatkáimat is.

Ha van zsebpénzed megmondhatod a szüleidnek, hogy magányos vagy, és szeretnél egy kisállatot, amiről gondoskodnál, és a zsebpénzedből kifizetnéd a ketrecét és a kisállatot is.

2016. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy az egér társas állat, nem szabad egyedül tartani, a patkányt sem. Viszont a hörcsög magányosan él, azt kimondottan egyedül kell tartani.
2016. jún. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha ragaszkodsz az állathoz szerintem is csigát "tarts", ha probléma lenne belőle max visszarakod a kertbe :D
2016. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!