Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a föld legegzotikusabb...

Melyik a föld legegzotikusabb állata?

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 07:48
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Számomra az általam ismert szárazföldi állatok között a kacsacsőrű emlős.
2016. aug. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.☺
2016. aug. 18. 08:03
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen nincs. Az egzotikus azt jelenti, hogy távoli vidékről származó, ritka, szokatlan. Szóval nekem egzotikus az oroszlán, de aki afrikában él, annak nem. Nemrég megmutattam egy del-afrikából származó barátomnak az orgonát és teljesen el volt ájulva, hogy milyen gyönyörű, egzotikus növény, pedig nálunk annyi van, hogy sok helyen már irtani kell.
2016. aug. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó, akkor különleges.De nem értem mért kell belekötni a kérdésbe.
2016. aug. 18. 09:55
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem belekötöttem, hanem nem lehet egy értelmetlen kérdésre értelmes választ adni. Mellesleg még most is értelmetlen, mert kinek mi a különleges. De ha azt kérdezed, hogy nekem mi a legkülönlegesebb, akkor talán a mélytengeri halakat tudom kiemelni, vagy a mérgező madarakat ( [link] vagy a csupasz turkálót, vagy a kacsacsőrű emlőst.
2016. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De igen.Most is csak kötekedni akarsz.,,Nem lehet egy értelmetlen kérdésre értelmes választ adni".Ha valami nem tetszik nem kell rá válaszolnod.Ennyi.
2016. aug. 18. 20:53
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Oké, akkor örülj az összes többi válasznak, amit kaptál. Ja, hogy rajtam kívül csak egy ember válaszolt... Biztosan nem azért, mert hülye kérdést tettél fel.
2016. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, volt aki normálisan válaszolt.És nehéz kérdés, ezért nem érkezett sok válasz.És érdekes, mások nem kötekednek, és keresik az alkalmat milyen sértő dolgot vágjank a fejemhez.De nem vitatkozom.Szerinted hülye kérdés, szerintem meg hülye válaszok.(az elsőt kivéve).
2016. aug. 18. 21:48
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 legegzotikusabb ~ legtöbb ember számára egzotikus ;)
2016. aug. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Biden, Gyurcsány
2022. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!