Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Most vettük észre először, hogy a tengerimalacunknak valami tej szerű anyag jött a szájából, igazából mintha hányt volna(tudom hogy nem szoktak hányni). Nem levert, mozog ahogy szokott és eszik is. Eléggé beparáztunk, mert nagyon szeretjük. Mi lehet a gond? Nem kapott semmi új kaját.

2016. aug. 21. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel eteted, mit kap pontosan egy nap, milyen nemű és mennyi idős a malac? Ilyenről még nem is hallottam, ezért mindenképp utána kellene járni.
2016. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2,5-3 év körüli hím, uborkát kapott, egy kis paradicsomot, salátát, meg hát széna volt bent neki. Egyikből sem kapott rengeteget, tehát nem lett túletetve...azóta sem fordult elő többet.
2016. aug. 23. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elfogadsz egy jó tanácsot, uborkát és salátát ne adj neki, mert nagyon magas a nitráttartalmuk, ami egy idő után úgy felhalmozódhat a májban, hogy halált okoz. Én azt is el tudom képzelni, hogy az uborka okozott ilyen, kezdetleges mérgezési tüneteket. Érdemes lenne az étrendet egy minőségi táppal (pl. Versele Laga Cavia Complete) is kiegészíteni, ebből napi 2 evőkanállal kell kapnia.
2016. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, mindenképp megfogadom őket, nem szeretném hogy bármi baja legyen a kis dögnek :)
2016. aug. 26. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!