Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a hörcsögömnek?

Mi baja lehet a hörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Mered a semmibe, nagyon lassan és nehézkesen mászkál, ha felveszem a kezembe akkor csak áll és nem csinál semmit, míg azelőtt szinte kiugrott a kezemből, alig lehetett egy helyben tartani. Olyan mintha azt se tudná hol van, alig áll a lábán és bámulja a semmit :( Nem öreg, alig több mint egy hónapos. Az is fura, hogy még sosem láttam őt inni...lehet hogy nem tudja hogy hogyan kell abból a golyós felakasztható itatóból inni? Segítsen valaki, mit csináljak? :(

2016. ápr. 26. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy véled nem iszik akkor adj neki inni valami féle tálkában ami nem túl magas peremű.Én sajnos nem értek hozzá de amíg nem kapsz megfelelő választ kipróbálhatod.
2016. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen idős?

Mutasd meg neki, hogyan kell használni a golyós önitatót, az orrát nyomd oda kicsit. De ha elég sok lédús zöldséget kap enni, nem is fog inni (paprika, paradicsom, uborka, stb). Tálba ne tedd a vizet, mert a forgács belemegy, ő pedig nagyon könnyen megfázik!

A lefagyás normális lehet, ha valami idegen hangot hall, vagy megijed.

2016. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, látom, hogy csak egy hónapos. Kereskedésből van? Mert a beltenyészet miatt lehetséges, hogy így viselkedik. Ezért érdemes tenyésztőtől hozni.
2016. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hmm igen, kereskedésből van. Fura, ma meg már tök normálisan viselkedett, bár szinte átaludta a napot.

Lehet hogy csak túlreagáltam... Remélem mostmár jól van.

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat!

2016. ápr. 27. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!