Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért nem párosodnak a csigáim?

Miért nem párosodnak a csigáim?

Figyelt kérdés
Afrikai óriás csigákról van szó. Mi lehet a baj ? 2éve nevelgetem őket de még mindig nincsenek kicsik.

2016. szept. 13. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az állatok nem párzanak parancsra...
2016. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is parancsoltam rájuk. Csak kíváncsi vagyok mikor várható.vagy kinél mikor következett be
2016. szept. 13. 17:09
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nálam fél évesen, ráadásul testvérek voltak. Azóta külön vannak.
2016. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sántacsiga ***** válasza:
100%
Az én csigáim már 3 évesek és intenzív "szerelmi" életet élnek. Nem egyenletesen oszlik meg, de sűrűn tojnak tojást némi időeltolódással. / kb.1 hét/ Nem győzök figyelni, mert nem akarok 2 csiga helyett 102 csiga gazdája lenni! Talán a tartási körülmények nem tetszenek nekik./saláta, kígyóuborka, és tintahalcsont!!!/ Kár külön választani őket - mint előttem írták- kettesben jobban érzik magukat és fütyülnek az emberi konvekciókra! Ha nem tenyésztjük őket, teljesen mindegy, hogy genetikailag azonosak.
2016. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mind fiú és egyik se meleg.
2016. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Èn egy csigát vettem a kereskedésben,kb fél év után lebaszott 250 darab kiscsigàt,nem tudom hogy a faszba,de minden nap idegbeteg vagyok,vödrökben tartom őket,mert már nincs hely,azokból folyton kiszöknek,rámásznak a falra,tükörre,plafonra (el sem érem) és nem bírom leszedni,oda van cuppanva,ha rángatni kezdem (óvatosan) akkor meg sikítani kezd (komolyan).NE akarj csigákat!!!!
2016. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
juuuj. mutatsz képet? *-*
2016. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a kérdésem után pár nappal bármilyen hihetetlen tettek le tojásokat azóta ki is keltek a csöppségek:) Mikor lehet őket elajándékozni? Várjak még egy kicsit hogy megnőjjenek?
2016. dec. 30. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!