Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egér van a...

Mit tegyek ha egér van a lakásban?

Figyelt kérdés
Találtunk egér kakit és kiraktam mérget, azòta nem talàlunk semmit, se egeret se kakit...de meddig hagyjam kint a mérget? Mert félek, hogy több is van. Azt sem tudom, hogy megeszik-e vagy sem, mert hallottam, hogy az egér nagyon okos... amùgy minden nap takarítok, kajàt sem hagyunk kint soha...és légyszi ne bàntsatok azzal, hogy megölöm az àllatokat stb... kistesòm sokszor van itt, nem hinném, hogy egészséges ha itt màszkàl az egér...

2016. okt. 12. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol,melyik helyiségben?
2016. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szoba és konyha. Legalàbbis ott talàltuk meg a nyomàt :/
2016. okt. 12. 11:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel megeszik, kb 2 nap amíg hat, utána van olyan szer benne ami mumifikálja szóval nem kezd el ott rohadni a szekrény mögött pl.:) Amit NE tegyél soha, ragasztós csapdát iszonyatos ahogy vergődnek benne. Nálunk is volt, van is szerintem, vettem élvefogó csapdát /5000-ér az a jó/, fogtam is vele. Esetleg lehet ultrahangos egérriasztóval kísérletezni hosszútávon.., -ennek hatását vitatják sokan nálunk is van egér ennek ellenére bár lehet riadtabbak:D..- max. a friss egérpisi lehet gáz de ezek éjjeli állatok, én régi házban lakom mindig is volt 1-2...

Amúgy a legjobb a macska!! :)) amikor volt fogdosta őket rendesen. És igen, mi is takarítunk, nincs kosz..régi ház, sok repedés, járat, a hidegben behúzódnak hát hiszen háziegér. Én elneveztem Jerrynek a sajátomat néha jött velem reggel a vécére ugyanabban az ütemben /persze ezek ritkán járnak egyedül/. Sok sikert.

2016. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy hol mehetnek be? El kène húzni mindent, alaposan kitakarìtani stb. Tèglafal? Mert ha átrágják magukat vehetsz annyi csapdát amennyit akarsz. :/
2016. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A közlekedési útvonalukba téve csapda.
2016. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom hol jönnek be. De ez régi hàz...biztos valahol a falban volt vagy fogalmam sincs :(
2016. okt. 12. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Van olyan helyiség,ami kürtőn át szellőzik.van hézag a csövek mellett?
2016. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most vettem észre az elöbb, hogy a WC-nél ahol a WC csö a falba megy az alatt van egy lyuk...es a WC mellöl eltünt a mereg is mind 😲 Szolok a tulajnak, hogy tömje be vagy nem tudom de azt nekem kell fizetni?? Mert csak bereljük a lakast. Jajj mar napok ota nem merek elaludni annyira felek tölük :"(
2016. okt. 12. 23:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, nem fognak bántani. Szólni kell a főbérlőnek, őt terhelik a költsègek.
2016. okt. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!