Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehet venni halhatatlan...

Hol lehet venni halhatatlan férget és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Pontosan ezt.:


[link]


2016. dec. 3. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom Britanniában és több száz ezer fontra saccolnám
2016. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem hallottam mèg róla, ezért rákattintottam.Mint utóbb kiderült, planária fajokról van szó.

Emberedre találtál, pont segíthetek.A planária egy rendkívül gyakori kártevő akváriumokban, szóval fórumokon akár ingyen is szerezhetsz, de valószínűnek tartom, hogy gyakran èri őket "baleset" és nem lesznek örök életűek.Amúgy elég pici (5mm kb.) ès rusnya dögök.

2016. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1: Azt mondták vízben él és 15cm. Megtalálható a hazai vizekben is de én venni szeretnék, nincs kedvem "halászni".


Szóval hol kapok?

2016. dec. 3. 21:35
 4/9 anonim ***** válasza:
ha megeszed nem leszel ám halhatatlan...
2016. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben.............szóval rátérhetnénk a válaszra?
2016. dec. 3. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerinted amúgy mégis hol a fenében árulnak egy teljesen jelentéktelen és haszontalan állatot?

Amúgy abból, amit erről olvastam a konkrét faj se derült ki számomra, planáriából meg sok féle létezik, ezért is dobtam be az akváriumos dolgot.

2016. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2016. dec. 3. 22:13
 8/9 A kérdező kommentje:

Aranyárban van...10-20$+ még ennyi a szállítási költs. ráadásul kicsi 1centis, én ilyen nagyot akarok.


https://www.youtube.com/watch?v=FjiB8aW-8u8


Ez is lyan?


https://www.youtube.com/watch?v=LgIjAwQqx5I


Halhatatlan?

2016. dec. 4. 12:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Orákulúmbó szerezzèè fèrgett
2016. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!