Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez a féreghajtási "program"...

Ez a féreghajtási "program" mennyire jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Van egy kutyám és egy cicám is, panelban lakunk, szóval a cicus benti (nem egerészik stb). Úgy szoktam, hogy a cicát csak félévente, a kutyát pedig 3 havonta féreghajtózom, mert ő mégis csak sétál, (jár utcán, parkban, erdőben stb) jóval nagyobb a fertőzésveszély, legalábbis én így gondolom. Ti mit gondoltok? Amúgy Drontal féreghajtóról van szó, ha ez számít. Köszönöm! :)



2016. dec. 9. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb, ha mindkettejüknek adod 3 havonta, megelőzés céljából, még ha a cica nem is jár ki, elkaphatja a kutyától.
2016. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kérdezi válasza:
szia, nekem egy 10 hetes cane corsom van, ő 2hetente kap féreghajtó tablettát és megteszi azt amit kell, kihajtja belőle. Én úgy tudom, hogy kutyusokat fél évente kell féreghajtani (felnőtt kutyus) cicákról fogalmam sincs, de szerintem mindkettőt lehet ugyan úgy.
2016. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!