Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez milyen pók lehetett?

Ez milyen pók lehetett?

Figyelt kérdés
Egyszer voltunk nyaralni, és a házba bejött egy ritka undorító pók. Szőrös volt, kab 3-4cm, feket, és a fenekén vízszintesen egy narancssárga csík volt! :P
2010. máj. 1. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
PFff köszi hogy most eszembe jutattad hogy egyik nap itt mászott a falon egy nagy fekete pók, nem tudtam elkapni és bemászott a gép mögé. Most meg a sötétben nem látok oda és most tökre félek miattad :S:D
2010. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

AAz semmi, én egyszer beestem az árokba és egy kék színű pókot láttam az orrom előtt, az is volt vagy 3-5cm es.

meg egy fél tenyér nagyságú keresztespók végigmászott a klavimon, és annak a magassága haladta meg a 3 cm-t :S:S:D

2010. máj. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
najólvanáááám!!!!!!!!!!! köszike srácok
2010. máj. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
"egyszer beestem az árokba..." :)
2010. máj. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom kérdező az milyen volt de amúgy "véletlen az árokba estem" barátom lehet egy avicularia versicolorral találkoztál össze. egy madárpók ami fiatalon kék:) bár nem tudom ki volt az az észlény aki szabadon engedte:S
2010. máj. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én is beleestem egyszer az árokba, pont bele egy darázspók hálójába, és megcsípte a karomat. egész nap zsibbadt utána. :S

[link]

tudom ez nem hasznos válasz, de olyan jólesett leírni. :D

2010. máj. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
esetleg megkérdezheted itt, bár fotód gondolom nincsen... [link]
2010. máj. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
a darázspókos is hasznos volt, mert én egyszer láttam darázspókot, majdnem bele tenyereltem... :S
2010. máj. 2. 01:16
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nem kéne annyit inni, és nem esnétek bele az árokba:D
2010. máj. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

kösz én nem ittam, hanem vadászaton voltam és árkon bokron átmentünk, nem láttam hogy árok jön és csúszott a széle :(

amúgy kedves kérdező, szerencsés vagy, hogy csak egyszer láttál darázspókot, errefelé annyi van, mint az állat. a papám kertjében pl még a káposztalevelekre is ráköltöznek, meg mindenhova. :S

2010. máj. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!