Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A tengerimalacokat be lehet...

A tengerimalacokat be lehet tanítani szobatisztaságra? És ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

2016. dec. 30. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Furcsa de az enyém magától lett szobatiszta vagyis nagyon pici nevelést igényelt csak. Kiengedtem a ketrecéből és amikor bepiszkìtott akkor visszatettem mindig egy idő után megtanulta hogy csak a ketrecében szabad
2016. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyémek is teljesen maguktól lettek azok. Ha kiveszem őket, akkor sose pisilnek/kakilnak amíg vissza nem rakom őket a ketrecbe.
2016. dec. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is maguktól lettek szobatiszták, úgy, hogy már nem pisilnek be, kaki az nég néha elpottyan. Mikor bepisiltek, mindig visszatettem én is, és egy idő után már bem pisiltek be, hanem jelezték. Amikor nyugtalanul mocorognak, egy idő után, akkor kell pisilniük, nehezen tartja akkor már. Olyankor azonnal vissza kelk tenni, és bent a ketrecben egyhelyben meg is áll, és ott pisil. Nekem teljesen magától tanulták meg, és így. Pont, mint az előttem szólóknak is.
2016. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!