Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Anyám házában elszaporodtak...

Anyám házában elszaporodtak az egerek! Hogyan lehetne megszabadulni tőlük?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vegyen egy macskát.
2017. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Macskával.

Amúgy ez a kérdés miért szülő-gyermek kapcsolat?:-)

2017. jan. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2


Anyám és én = szülő-gyermek kapcsolat

2017. jan. 13. 10:09
 4/12 anonim válasza:
0%
Az egerek nagyon szeretik a sajtot. Vegyél medvesajtot mert annak erős az aromája és odacsalja őket. Egy éjszaka kiraksz a konyha közepére egy medvesajtot körbekened ragasztóval és hagysz nekik egy bejáratot. Csinálsz egy csapdát ami a bejáratot lezárja ha belemegy az egér és így nem tud kijönni a ragasztóból. Utána reggel az egeret kidobod a medvesajt mehet vissza a hűtőbe vagy jó lesz reggelire.
2017. jan. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Macska, egérfogó (humánus csapdára gondolok), vagy ultrahangos egér-riasztó ami kapható pl. Conrad-nál az állítólag nagyon jó mert nem bírják elviselni a hangját.
2017. jan. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elsétáltok a menhelyre és elhoztok egy macsekot. Pillanatok alatt rendezni fogja a helyzetet.
2017. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
#3: és anyáddal van problémád, vagy az egerekkel?:-) A kategóriát a megoldandó probléma témája alapján választjuk, ahol több esély van rá, hogy hasznos válasz érkezik.
2017. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nagyon sok van akkor a macska kevés arra hogy rövid idő alatt rendet rakjon.


Én 3 éve jártam így, hiába volt macska nem sokat értem vele. 5 egérfogó sem volt a legeredményesebb pedig már abból a dióból tettem nekik csalit amibe belemásztak mert érezték rajta a szagukat azzal odatudtam csalni őket.

Nekem legjobb ami bevált egy ultrahangos egérriasztó. Vannak olcsó pár ezer forintosok, de én drágábbat vettem 12 ezer forintosat az 100 négyzetméterre fejti ki hatását, a ház központi részére tettem le, az összes helyiségelválasztó ajtót nyitva hagytam, és jó 5 nap alatt az egerek eltűntek. Mai napig használva van, de azt a garázsba tettem mert ott még jobban előfordulnak, főleg a takarmány miatt, de ez eddig hatásos. A macskák időnként kinyírnak egyet, meg a csirkéknél is láttam hogy ott cibálják szét, így hogy kevés van elég a macska meg az egércsapda, az ultrahangos riasztó már csak megelőzés miatt üzemel.

2017. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne fűzz nagy reményeket a macskához. Nekünk volt már vagy 5 lakásban tartott, és magasról sz*rtak az egerekre. Ha megfogta az egérfogó és odaadtuk nekik, akkor megették, de egy lépést nem tettek érte hogy maguknak vadásszák le. Minek, ha anélkül is kapnak enni? Egyszer fordult elő, hogy megfogta a macska, akkor is azért, mert az orra előtt ment el és ráugrott reflexből.


Egérfogó, ragasztó, méreg. Felváltva, mert hozzászoknak és elkerülik. Tapasztalat. Az ultrahangos cucc is jó, de az már csak akkor, ha a lakásból eltűntek. Azt is próbáltuk, de ki nem mentek, csak meghülyültek tőle ameddig bent voltak. Kintről már nem jönnek be ha ott a riasztó.

2017. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 dianaduchess válasza:
Mi most küzdöttünk meg velük az ősszel. Próbálkoztunk sok mindennel, de végül az egérragasztó vált be. Megfogtuk vele majdnem mindet. Volt 1 amelyik volt annyira rafinált, hogy nem ment be a ragasztóba, így vele az egérméreg végzett szép lassan. A Tescoban pl. mindezeket árulják, nem is vészes az ára. Sok sikert!
2017. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!