Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 évesen, semmi pénzzel hogy...

16 évesen, semmi pénzzel hogy lehet megszabadulni a szüleimtől?

Figyelt kérdés

Elég hosszú az ügy, de lényegében egyik sem akarja (se anya se apa :P ) hogy velük lakjak... apám élősködő tetünek hívott, nem esik jól tőle a kaja sem, tudom hogy inkább hálás lehetnék hogy nem tettek ki maguktól az utcára, de el akarok menni és meg vetem mind2 szülőt röviden.

Mit tehetnék????



#szegénység #pénzt akarok
2013. okt. 21. 17:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

Elteszed őket láb alól.


Csak poén volt.

2013. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Ne kamuzz, azt teheted:D
2013. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

akkor nem a legjobb helyre mennék ha eltenném őket láb alól, egyébként úgy értettem hogy

- elköltözni otthonról..

:DD

2013. okt. 21. 18:07
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Kollégium.
2013. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem mehetsz el, mert kiskorú vagy, és ők is ezért nem rakhatnak ki, még két évet várnod kell. Esetleg menj koliba, és akkor minimalizálod a velük töltött időt!
2013. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
a kollégium jó ötlet, köszönöm, csak az a gondom hogy egy pár évig magántanuló voltam és lemaradtam az iskolai anyaggal rendesen, ezért elég korlátozott vagyok abban hogy milyen iskolába vagyok megfelelő .. :(
2013. okt. 21. 18:14
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszülőket kérd meg ha ők értelmesebbek, hogy segítsenek, vagy bentlakásos iskola.

Munka csak a tanulás rovására menne, és akkor könnyedén eláshatod magad. 2év után pedig menj fősulira vagy egyetemre, akkor kapsz szoctámot, lakhatási támogatást, és akkor elvegetálsz addig amíg elvégzed a sulit.

Nyáron dolgozzál, gyűjts egy kis pénzt. Ha van mondjuk 200e a számládon, akkor már másképpen gondolkodsz. Legfőképpen azért mert nem az az első gondolatod, hogy mi lenne ha lenne pénzem...


Sok sikert :-)

2013. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

:O kiment a fejemből hogy főiskolával kaphatok lakhatási támogatást, inkább szakmát akartam minél hamarabb és dolgozni, de átgondolom. 2 évet kibírnék itt, repül az idő...

köszönöm szépen a tanácsot :)

2013. okt. 21. 18:27
 9/20 A kérdező kommentje:

majd arra fogok költeni hogy hollandiába menjek, amikor a kulcsszavaim a kérdéshez:


csóró vagyok, pénzt akarok :DDDD

2013. okt. 21. 18:29
 10/20 anonim ***** válasza:
diákmunka, és máris van pénzed...
2013. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!