Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Menyét, vagy mi a frász?!...

Menyét, vagy mi a frász?! Hogyan lehet elűzni a padlástérből?

Figyelt kérdés
Állandóan motoszkál, szaladgál valami állat a padlásterünkben és a kutyaólablakok tetőterében él, "fészkel" szerintem. Hogyan űzhetem el?

2017. jan. 29. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a szomszéd Cirmos cicája bírta költözésre a menyétet, mivel nem szívleli a konkurenciát a vadászterületén. Persze a motoszkálás ezzel nem szűnt meg... azóta a macska zörög éjjel háromkor a tetőn. A menyét viszont már nem bámul rám a buta képével esténként az erkélyről, a virágládából.
2017. jan. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

valaki a rádióra esküszik


nálunk egyik napról a másikra eltűnt, elköltözött :D

2017. jan. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
én imádom ha valami motoszkál a padláson megyek fel légpuskával egereket már vadásztam le
2017. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyestre gondolsz. Én úgy tudom, hogy védett (nézz utána). Nekünk is van... Immár 15 éve.
2017. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most olvastam egy fórumban, hogy a legtöbb ember rádióval űzte el. "Évekkel ezelött nálunk egy nyest pár dorbézolt éjjeleken át,mi is a rádió segítségét vettük igénybe,bevált,jó és egyszerű módszer." és " A hívatlan látogatót vendéget mi úgy tessékeltük ki a padlásról,hogy 1-2 hétig éjjel nappal szólt 1 rádió a padláson!! ezt ők nem szeretik el is költöztek!!!"
2017. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Lehet, hogy ha kiraksz egy kis (sok) patkánymérget a padlásra, az is elintézi:D
2017. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megölni nem szeretném, mert tényleg nem tudom, hogy igazából mi az, és, hogy menyire védett. Ez a rádiós megoldás megér egy próbálkozást!
2017. jan. 31. 05:05
 8/8 anonim ***** válasza:
én szarnék rá hogy védett vagy nem
2017. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!