Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan szelídítsem meg a...

Lexina kérdése:

Hogyan szelídítsem meg a csincsillát?

Figyelt kérdés

1 éve van nálam egy standard kislány.Nagyon szeretem őt,annyit foglalkozok vele amennyit csak lehet, de úgy érzem, ez a szeretet nem kölcsönös. Mikor kiengedem szaladgál és ugrál mindenhová, viszont mikor meg akarnám fogni, elszalad, megijed. Nem akarom őt üldözni meg kergetni sem, mivel félek, azzal még jobban eltávolodna tőlem. Nemrég egy hónapja elvittem őt pároztatni a csincsillatenyészetbe pároztatni, mivel szeretnék kis csincsillákat és nem akarom hogy egyedül legyen mert ugye társas állatka. Viszont ha nem termékenyült meg, szereznék mellé egy pár hónapos csinit. Imádja a mazsit és az almát,de amint elfogy a kezemből a nasi, nem foglalkozik velem. Remélem tud valaki hasznos tanácsot írni nekem, mert eléggé el vagyok keseredve. Én nem babusgatni akarom őt meg nyomorgatni, hanem egy ápolt csini-gazdi kapcsolatot. Szóval a két kérdésem az lenne, hogy:

- milyen praktikával tehetném szelídebbé, barátságosabbá a csinimet?

-inkább fiú, vagy kislány csinit "fogadjak örökbe" ha nem lenne kis csincsilla? Melyiket fogadja, viseli el maga mellett szívesebben?



2017. jan. 29. 21:34
 1/2 anonim válasza:
2017. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. febr. 2. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!