Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnek valamilyen állatkát...

Szeretnek valamilyen állatkát itthonra. Ti milyeneket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kutya,macska,szóval ilyen nagyobb állatok kizárva,de valami érdekes kisállatnak nagyon örülnék.Hal,papagáj tengeri malac,akármi jöhet.Ha van hozzá képetek linkeljetek pls.
2010. máj. 7. 00:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

axolotl az egy hüllő tulajdonképpen, de lehet vízben tartani, akkor vizi lesz, ha meg kiengeded, akkor szárazföldi lesz.

Ha vizi, akkor asszem tubifexet és szunyoglárvát eszik


létezik fehérbe, rózsaszínbe, meg szürkébe :)


A rózsaszínnek is piros taraja van, kicsit randa, de vicces, szerintem :)

2010. máj. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
100%
Itt a férjem. Vigyed.
2010. máj. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Na ez az utolsó nagyon oda basz!:D

Amúgy különleges állatka hát csincsilla vagy degu vagy aranyhörcsög, dzsungáriai törpehörcsög, mongol futóegér, tengerimalac!Nekem 8 tengerimalacom van és érdekesek és rendesek!:) Baj sincs velük szerintem vegyél tengerimalacot!:) Én sem bántam meg 2 évvel ezelőtt kaptam az első tengerimalacom azóta nem tudok lemondani a malackákról!:) Esetleg még vannak kimondottan törpenyuszik amik nem nőnek meg nagyra!Kimondottan rágcsáló barát vagyok, azért soroltam csak rágcsálókat! Rossz élményem eddig csak a 2 hörimmel volt ( 2 hónapja meghaltak! =( )

2010. máj. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Nemrég még én is nagyon sokat gondolkoztam azon,hogy milyen állatom legyen(van két kutyus is).De a pézsmateknős mellett döntöttem,és egyáltalán nem bántam meg.Ő víziteki,8-14 cm-re nő meg,tehát kicsi,csendes,és maga a látvány,ahogy úszik,az is megnyugtató.:) Főleg halat,bolharákot,garnélát,lisztkukacot,tubifexet stb. eszik,evés közben is nagyon édes.Zöldséget,gyümölcsöt ritkán eszik,de akkor salátát,banánt,epret,almát(héj nélkül) stb.Amúgy hörim is volt már,de a teki jobb:)
2010. máj. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

kosorrú törpenyuszi :)

[link]

2010. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Én a nimfapapagájra szavazok :) nem túlságosan különleges, és minden 5. embernek van, de imádnivaló :) Nekem is van az iwiw-emen van róla képem ----> [link]

Ha esetleg mellette döntesz,és segítség kell a gondozásában, szívesen segítek :) Sok szerencsét a választáshoz :)

2010. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek:)
2010. máj. 8. 17:29
 18/33 anonim ***** válasza:
az én férjemet is viheti bár az nem kicsi hanem egy akkora...
2010. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
inkább a nőkre bukom:))
2010. máj. 8. 19:06
 20/33 anonim ***** válasza:
tarts patkányt :) nekem is volt csak meghalt öregkora miatt :'( mind1 is nem az a lényeg hanem az hogy olcós tartani nagyon okos és játékos állatok :) enyém már kapucniban utazott :P még a boltba is vihettem magammal, sose ugrott ki a kedvenc kapucnijából ^^ kenguruzsebes pulcsijaimért is oda volt :P és imádott a monitorom előtt szamázni és fel-fel állni meglesni mi történik a képernyőn :D nagyon aranyosak :)
2010. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!