Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem tudtok olyan állatkeresked...

Nem tudtok olyan állatkereskedést mutatni ahol nagy a választék?

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Mibol kell nagy valasztek? Olyan ahol elo allat van csak a kicsi hagyomanyos kereskedesekrol tudok. Talan a XXL Fressnapf de az nem kimondottan allatkereskedes. Ha kaja felszereles... kell ugyan ugy Fressnapf vagy AlphaZoo
2017. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az állattartási rendelet miatt egyre jobban korlátozva vannak az állatkereskedések. Éveken belül meg is fog szűnni az összes, mert olyan körülmények közt tartják az állatokat, hogy az durván kimeríti az állatkínzás fogalmát.

Szóval a kérdésre a válasz: nagy választék már évek óta nincs sehol se.

2017. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
inkább olyan ahol több az élőlény
2017. febr. 20. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyet nem igen talalsz. Csak annyi van amit leirtam neked az 1. valaszban.
2017. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan melyik állatra gondolsz?


Amúgy a kisállatkereskedésekben szaporítás,állatkínzás megy és egyáltalán nem értenek az állatokhoz.

2017. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne vegyél kereskedésből élő állatot szerintem.

Nagyon rossz körülmények között vannak tartva,nagy részük elpusztul miután megveszik.

Meg elég bizonytalan a hátterük, lehet a szüleik testvérek voltak, lehet hogy már több éves, csak nem mondják el..Bármi lehet..Akár vemhesen is hazaviheted..

Nem ajánlom.Esetleg halakat ha veszel.Bár ott is vannak érdekes dologok,de azok még inkább megbízhatóbbak.

Rágcsálót és hüllőt viszont ne vegyél kereskedésből.Vannak tenyésztők szerte az országban,inkább tőlük vegyél.Árban nem több,de egészséges állatot kapsz.

Bár nyilván vannak jobb kereskedések, ahol egy adott dologra specializálódtak és abban jók. Pl a kis tekiből nyugodtan mernék teknőst venni.

De ez mezei kereskedésből már nem, ott baromira nem értenek a tartásukhoz, eleve betegen adják el az állatot.

Rágcsálóknál meg amit írtam,hogy a kereskedésben össze vissza fialnak,verekednek,ölik egymást.Elég esélytelen egészséges és kezes állatot kifogni.

2017. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2017. febr. 21. 18:29
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 "lehet a szüleik testvérek voltak" az a "lehet' szerintem nem kell oda :D

Komolyan, a legtöbb ottani rágcsáló garantálom hogy beltenyésztett, emlékszem mikor elhoztam egy hipercuki kajapatkányt (tudom nem szabad de olyan édes patekot még életemben nem láttam) kérdeztem az eladót honnan van és azt a választ kaptam hogy "egy tenyésztő hozta be őket" na persze, mert egy igazi, hivatalos "tenyésztő" majd biztos 200Ft/darabért adja be a tenyészállatait takarmánynak... hangosan felröhögtem.

2017. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!