Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudtok olyan állatkereskedést...

Tudtok olyan állatkereskedést Sopronban ahol folyamatosan lehet kapni napos egeret?

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 21:53
 1/4 anonim válasza:
kígyót etetsz? egyszer láttam egy spinét ezzel, meg is átkoztam, remélem fogott, meg rajtad is! legyen olyan a karmád, mint amit más élőlényekkel teszel! ekkora szemétséget! szerencséd van, h moderálnak, mert más szavakkal is szívesen kifejezném magamat, meg hogy nem tudom, h ki vagy, mert ugyanarra a sorsra juttatnálak, mint amit szánsz az 1 NAPOS EGEREKNEK - BARBÁR!!!
2014. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kígyót, hanem siklót. :D Köszönöm a kedves szavakat! :)
2014. aug. 21. 21:26
 3/4 anonim válasza:
0%
A te kedves egérkéid sok betegségért és sok ember haláláért felelőssek.Én is védem az állatokat,de tudni kell,hogy hol a határ.Ha nem eteti meg a kígyóval,akkor vagy megeszik máshol,vagy pedig csak kárt okozott volna az embereknek.Úgy vagyok vele,hogy minden állat egyenlő az emberekkel és ezért nem is bántom,és nem is érzem m úgy,hogy jogom lenne bántani akármelyik állatot,de sajnos ez nem így működik.Az állatok is ugyanúgy bántják egymást.
2014. szept. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tisztázzuk.Ezt nem a kérdezőnek írtam,hanem az átkozós embernek.Átkozz meg engem is nyugodtan.Elég nagy marha vagy,hogy ha azt hiszed neked hatalmadban van ilyen dolgokat használlni.
2014. szept. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!