Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Penészes kutyaházzal mit kezdjek?

Penészes kutyaházzal mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Beraktam a kutyának egy pufikabátot kb 1 hónapja.. Mindig néztem nem vizesedett, nagyon nem szedegettem ki.. Multkor kivettem,tiszta volt alatta.. Most kivettem,hogy megnézem milyen,nem vizes e.. Kicsit az volt kiveszem megnézem mennyire és alatta a fa az aljzat vizes volt és fehér foltokban penész. Most kivettem a kabátot és ami volt száraz homok azzal át söpörtem igy úgymond eltünt szárazabb is lett egy picit..

Viszont leraktam most kartont ,de az eső is esikmost megint.

Az függönyt is leszedtem,szellőzzön,mern nincs hideg se.

Kifog majd száradni melegebb időbenvagy fagyni a penész ??

Mit tegyek?Úgy érzem nem kellett volna lerakni a kartont se,de nem akarom,hogy konkrétan a fán feküdjön (osb lap).


2017. febr. 22. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szalmát kell betenni, az alkalmasabb kutyaház kibélelésére.
2017. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább melegbe bevinném hogy kiszáradjon.
2017. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szalma volt bent mielőtt beraktam a kabátot,csak kiturta a felét még most is söpörgetem,mert vagy oda volt fagyva a földre vagy vizes volt azért mem lehetett fel szedni. A farok ki ki volt a szalmától én ezért nem szeretem. Valamennyit ugy is kihord.. Inkább mindennap takarót cseréltem,ha olyan idő volt..


Bevinni nem tudom sehova ketten emelve is nehéz.

Most olvastam,hogy a hungarocell is be penészedhet.. Az osb alatt az van. Sohanem éreztem penész szagot, nem istémlik hogy tettem be az aljzatot,csavartnem láttam,elvileg így csak be lett oda pattintva..defelszedni sm tudommert ugyilleszkedik..holnapra 12 fokot mond legalább az aljzat száradjon meg..

2017. febr. 22. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Legalább a kutyát vidd be
2017. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb minden be tud penészedni, ha maga a ház is az ecettel le lehet szedni.
2017. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 truman904 válasza:

ne edd meg

romlott

2017. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!