Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csak engem háborít fel az...

Csak engem háborít fel az hogy egy elütött macskát nem elassak hanem leszorjak homokkal és kész?

Figyelt kérdés

Debrecenbe egy forgalmas ut mellett ott feküdt egy macska elpusztulva, ment egy nő és leszorta jo sok földdel bar ezt a buszról lattam elkepzelhetettlennek tartottam ezt. Ez volt masfel hete és meg mindig ugy van.

De ha már valaki képes annyi ideig egy macskát elpusztulva látni amig leszorja nem mindegy ha elássa?


2017. márc. 1. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Szegeny cicus isten nyugasztalja :( annyira szemet emberiseg van ez mar meg felel egy alatt kinzasnak is ha azt nezzuk... :( 2eve egy nagy testu kutyat lattam el gazolni az ut kozepen cserkeszőlőben :( es napokig az ut testen volt a teste a sziven szakadt meg :( atkoztam ám azt aki el utotte a kutyust meg ha veletlen is volt el ashata volna :( ilyen az emeriseg tisztelet a kivetel bocsi a helyesirasert telon vok nyugi te errol nem tehetsz ne nezz oda ha arra vagy nem fajditod a lelked 17/L
2017. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam ahogy valaki elütött egy macskát, kiszállt a kocsijából és bedobta a szenvedő állatot a legközelebbi árokba!
2017. márc. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Amugy rosszul irtam. Nem volt elutve. Sztem valaki odahajintotta. De akkora macskát meg nem láttam.

17L

2017. márc. 1. 22:55
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Közútkezelőnek kellene eltakarítani a tetemeket ha jól tudom a közutakról.


Aki azt írta, hogy aki elütötte az eláshatta volna legalább. Aztán mégis hogyan? Mivel? Hova?

2017. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Tegnap egy ilyen dögre mentem rá, mehettem egyből szervízbe. Szuper
2017. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Macskatartó vagyok, imádom őket. De őszintén, én szívesebben megyek el az utcán egy homok kupac, mint egy állati tetem mellett.
2017. márc. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jo de ha nem lenne beasva akkor mar valamelyik közmunkással elvitettek volna, igy meg van egy kicsi homok rajta amit az eso le tud mosni
2017. márc. 2. 00:10
 8/11 anonim válasza:
40%

Itt a faluban az etnikum meg is eszi talán, ha még friss és nem túl "darabos".


Azt hinném, gyerekmese, ha nem a saját szememmel látom ahogy "nyárson" forgatják a döglött-nyúzott macskát, alatta tűz... Azt eddig is tudtam, hogy egeret, pockot, ürgét eszik a cigány, de hogy macskát is...

2017. márc. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
leszórva nem érződik a bűz,ha saját azt mindenki eltemeti általában de hogy idegen tetemet miért kellene önzetlenül a saját kertemben elásni azt nem értem még ha évente max 5 azt esetleg de havonta 10db na persze
2017. márc. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Te sem mentél vissza és nem temetted el, pedig megtehetted volna... De semmi baj, az összes többi ember is valószínűleg így gondolkodik.

Felénk az ilyenek konkrétan rávasalódnak az útra...(igen, én sem megyek ki temetést tartani)

Szerintem, ha meghalt, már mindegy, viszont egy még élő állatot otthagyni, nagyon csúnya dolog.

Isten ments, hogy ilyen történjen velem, de ha mégis, nagyon remélem, hogy lesz bennem annyi emberség, hogy elviszem az orvoshoz. (ja, meg ugye lesz egy rahedli pénzem, hogy kifizessem a kezelését- na sokan ezért sem viszik sehova...)


Amúgy leszórni egyszerűbb, mint egy fél-1 m-es gödröt ásni.

2017. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!