Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a leginteligensebb...

Melyik a leginteligensebb lófajta?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Az amelyik nem hagyja hogy emberek megalázzák és arra kényszerítsék hogy cipelje őket!Meg amelyik nem hagyja hogy szaros versenyeken kelljen megaláznia magát.
2010. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Leginteligensebb... Hát igazából az, amelyiket úgy lovagolják be XD Az akhal tekék nagyon kedves kis jószágok, és okosak is (persze lehet, hogy ez csak a belovaglásuknak köszönhető ^^)
2010. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudja fene. A "törpelovakat" (midget póni, shetlandi, falabella) gyakorlatban használják, nincs azonban összehasonlítási alapunk képességeiket illetően a nagyobb testű lovakkal (itt valszeg egy arab lenne a nyertes), így a kérdés nem megválaszolható. Megjegyzem, amúgy sincs leg intelligencia területén, általában legek vannak.
2010. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*gyakorlatban vakvezetésre is használják
2010. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20 éves lovas tapasztalatom alapján az angol telivér és a lipicai.
2010. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem általában az arab lófajták. (Arab, Akhal teke, Marwari, Kathiawari, stb.) Legalábbis tapasztalat alapján.
2010. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még buta lóval nem találkoztam:)
2010. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem az ügetők és a telivérek :)
2010. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!