Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az éti csigákat mennyiért...

Az éti csigákat mennyiért lehet eladni?

Figyelt kérdés
Rengeteg csiga van a portánkon. Hatalmasak és lesz több is mert sok a növendék is. Szóval itt kecskemét környékén valahol megvennék?
2010. máj. 12. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az éti csiga védett és csak engedéllyel gyűjthető.
2010. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha pénz kell menj el dolgozni...
2010. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen csigák:-((

1 kilóért kapsz 100 forintot és 1 kiló kb 60 db csiga.

kiszámolhatod a többit.

Miután mi nem esszük meg őket azért vásárolják fel, hogy aztán eladják a franciáknak.

Ott ugyanis nincs már csiga, bezabálták őket!

Egyébként az éticsiga védett állat!!!! Csak három hónapig gyűjthető elvileg.

Mond meg melyik környék, hogy el tudjam rejteni őket.

2010. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Van képed (csúnyább kifejezést szívesebben írnék) ezt ezen az oldalon megkérdezni???

Téged kellene begyűjteni...

2010. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Meg van határozva, hogy évente mekkora a maximum leadható mennyiség. amint az összejön, 1 darabot sem vesznek át többet. ráadásul vannak akik erre rá vannak állva és ők tuti összeszedik a mennyiséget.


Én nem szedném őket, mert aranyosak.

2010. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem csak, hogy aranyosak de ha valaki ész nélkül összeszedi őket vagyis egy helyről az összeset ott kihal a populáció.

Van egy könyv:Exupery: Az ember földje. Ott a sivatagi róka csak egy-egy csigát eszik meg minden levélről. Pont azért, hogy mindig meglegyen a tápláléka.

2010. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez tényleg jó,hogy van aki e tudás bitrokában van, de kötve hiszem sajnos, hogy a "kedves" kérdezőt ez érdekli...hisz látod...a pénz itt sem maradhat ki :(
2010. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Aranyosak az biztos. De amikor a járdát söpörni kell tőlük az durva. Ennyi pénzért biztos nem állok neki gyűjteni, megnyugodhattok:)
2010. máj. 12. 17:24
 9/11 anonim ***** válasza:

én meg is nyugodtam:-))

Amúgy is nagyon bosszant, hogy a franciák a mi éticsigáinkat zabálják fel, az olaszok felzabálják az énekesmadarainkat :-(((

2010. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Látom itt Mindenki neki ment szegény kérdezőnek. Jómagam is Éti Csiga problémákkal küzdök. Tele van a kertünk rengeteg csigákkal, kérdem a sok állatvédőt, ugyan mit tegyek velük, hogy ne zabálják fel az összes kerti növényzetet? Dédelgetni nem fogom Őket. Én sem vagyok egy állatgyilkos, ha tudtok csiga menhelyet eskü elviszem. De így? Nálatok vagy nincs csiga, vagy panelben laktok:-) Így könnyű védeni Őket. Én is sajnálom a csigákat, na , de mi a fenét tegyek velük, hogy se a kislányom ne szedegesse őket, (1 éves) se Ők ne egyék meg a kertet! No?
2010. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!