Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tenyésztünk mi M. o. -n olyan...

Tenyésztünk mi M. o. -n olyan ragadozó állatot a húsáért, amelyik kisebb emlősökkel/rágcsálókkal táplálkozik? Tudom, hogy hülye kérdés, de érdekel.

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:

nem hülye kérdés, sőt elgondolkodtattó. Véleményem szerint nem tenyésztünk

Csak növényevő állatokat tenyésztünk élelmezés céljából. De ne vegyél erre mérget.

2010. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem jut eszembe ilyen állat. De érdekes kérdés. Lehet hogy van...
2010. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
A disznó mindent megeszik, tehát igen.
2010. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A disznó nem ragadozó. Legalább is nem láttam még patkányra vadászó anya kocát. :)


Konkrétan ragadozó életmódot élő állatra gondolok. Egyszer mintha hallottam volna, hogy a ragadozók húsa nem valami finom, de nem tudom miért.

2010. máj. 12. 21:12
 5/10 anonim ***** válasza:

nem nem a disznó nem ragadozó :-)) Csak mindenevő és az nem ugyan az. Ugyebár, mi olyan állatot keresünk, akinek van tépőfoga.

Esetleg ragadozó hal.

2010. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
pedig tenyésztünk ragadozót, ugyan rágcsálót nem esznek: harcsa és csuka
2010. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
esetleg valami szárazföldi? :)
2010. máj. 12. 21:21
 8/10 anonim ***** válasza:
a ragadozók húsában van valami amitől azok büdösek,rágósak fogyasztásra alkalmatlan,hogy pontosan mi ez arról lövésem sincs.Viszont a növényevők hússzerkezete más sokkal több nyomelemet esetleg vitamint is tartalmazhat(Ábel a rengetegben c.könyvben megeszik a sast és hánynak tőle,rosszul vannak a szereplők)
2010. máj. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
csatlakozom, én is úgy hallottam, hogy ragadozót nem eszik az ember, kivéve pár halat: süllő, harcsa, fogas, cápa(uszony). ja, és bizonyos kultúrákban, régebben: ember. (-: kínában: kutya, macska és minden, ami mozog.
2010. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem magyarországi és nem is emlős, de ott a kígyó. Ragadozó állat, és több kultúrában fogyasztják a húsukat. Vízi állatok közül pl. a rák, különböző fajtájú halak, és sajnos a delfin is.
2010. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!