Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a legkeményebb állat?...

Melyik a legkeményebb állat? Azért nem a legerősebbet kérdezem mert sokan írnák a cserebogarat, bolhát ezeket. De nem ezérdekel

Figyelt kérdés

Az érdekelne ha egymással szembeállítanánk őket mejik ölné meg bármelyiket.Magyarul nem is fizikailag legerősebb hanem mondjuk a "legkeményebb".Szerintem a jeges medve bármi ellen mehetne vagy 1 tigris.DE HALLOTAM TÖBBSZÖR IS HOGY 1 STRUCC ELLEN SEMMIRE NEM LENNE KÉPES AKÁR 1 TIGRIS VAGY 1 MEDVE MERT OLYAN KARMAI VANNAK ÉS OLYAN ERŐVEL BÍR RUGNI HOGY BÁRMINEK RÖGTÖN K.O. EZEN KÍVÜL MÉG MAGAS IS "SZÁLKÁS" ÉS NEM LEHET A KÖZELÉBE JUTNI MERT HOSSZÚ LÁBAIVAL AZONNAL ARRÉB RUG.

na szerintetek?

és télleg nem kell a poén ismerem mindet csigástól kedze hangyásig...


2010. máj. 13. 22:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nesze neked strucc: [link]


egy ember simán oldalbabillenti

2010. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

1 igazi érett strucc 3x ekkore

ez nemtudom mi szerintem nem is strucc vagy pedig kicsi még

De 1 igazi strucchoz nem szabad közelébe menni embernek voltam struccfarmon és ott mondták akik tenyésztik oylat rug menthetetlen

2010. máj. 15. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!