Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van egy hörcsögöm, de megsajna...

Makimágus kérdése:

Van egy hörcsögöm, de megsajnaltam hogy egyedül van, Gondoltam vissza megyek az allat kereskedésbe hogy megveszem azt a horcsogot akivel eggyut volt egy ketrecbe, azt mondtak a barátaim hogy ne mert össze verekednek. Micsinaljak?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél még egyet, igaza van a barátaidnak. A hörcsög magányos állat, egyedül szeret élni, neki így jó, nem kell sajnálnod.
2017. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egyedül, hiszen te foglalkozol vele!

Nekem is volt hörcsögöm. Nagyon értelmesek, majd meglátod!

2017. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!!
2017. ápr. 20. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsög magányosan élő állat, nem kell neki másik hörcsög! Olyan vadul védik a területüket, hogy halálra marják egymást. Jó neki egyedül, a barátodnak igaza van!
2017. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is sajnáltam az elején a hörcsögömet, de jobb neki egyedül, valóban területvédő állatok. A természeteben elkergeti a másikat , de egy akváriumban vagy ketrecben erre nincs lehetőségük, akár halálos vége is lehet egy vitának.

Ne vegyél mellé másikat.

Ha unatkozik szerinted, akkor tegyél be neki játékokat és sok forgácsot, mivel imád ásni, járatokat csinálni, értékelni fogja. 15-20 centi forgács is mehet!

2017. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!