Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez? "III. kategóriá...

Clint kérdése:

Mit jelent ez? "III. kategóriás vágóhídi melléktermék"

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát semmi jót.Vágóhídi nyesedék is az ha jól tudom.Valamelyik feldolgozási folyamatnál a "selejt".Nem tudom 100%-ra de ne edd meg.:)
2017. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"A 3. kategóriájú anyagok csekély köz-, és állategészségügyi kockázatot hordoznak magukban. 3. kategóriájú anyagok közé tartoznak a vágóhidakon emberi fogyasztásra alkalmasnak minősített levágott állatokból származó anyagok, amelyeket vagy nem szánnak emberi fogyasztásra, vagy azért mert normális esetben nem esszük meg őket (bőrök, irhák, tollak, csontok stb.), vagy esetleg egyéb kereskedelmi okok miatt.

Az élelmiszerhulladék (moslék), beleértve a magán háztartások konyháit is, 3. kategóriájú anyagnak minősülnek."

[link]


Tehát ilyen anyagot ember megehet, csak önmagában nem túl gusztusos.

2017. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy ha valami emberi fogyásztásra szánt hústermékben ezt olvasod, hogy ilyet is belekevertek az még ehető szerintem, sőt, akár még jó íze is lehet, ha a szóban forgó tartalom megfelelően kicsi részt képez, de nem éppen a legegészségesebb ennivaló.
2017. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kutyaetetésre szánnám nem saját részre. Van a neten egy oldal ahol ilyen husokat lehet rendelni olcsón...
2017. máj. 22. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan nyesedék ami emberi fogyasztásra nem túl gusztusos, de állateledelnek tökéletes.
2017. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na pont ez az... egész mell meg comb meg hasonlók is vannak nem csak nyesedék.
2017. máj. 22. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A vágóhíd egy olyan hely, ahol könyörtelen módon ölik meg az állatokat. Ha szereted az állatokat ne vegyél olyan terméket
2017. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!