Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Micimackó és malacka milyen...

Hellokitty77 kérdése:

Micimackó és malacka milyen neműek?

Figyelt kérdés
sosem tudtam hogy milyenek mert micimackónak a magyar szinkrona inkább lány hang vagy egy kisebb fiujé. malackának dettó.mér nagyon rég óta érdekel ez a kérdés és sosem kaptam rá választ.ha van ötleted kérlek ird meg

2017. jún. 3. 10:58
 1/9 anonim válasza:
100%

[link]

Itt azt írják, hogy akiről Micimackót másolták, az egy nőstény medve volt, de én gyerekként mindig is azt gondoltam, hogy mind a kettő fiú.

2017. jún. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én sem tudom,de úgy hallottam hogy malcka fiú
2017. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Micimackó és Malacka is fiú eredetileg. A magyar szinkronban Malacka hangja azonban Földessy Margit lett, megjegyzem imádnivaló a hangja szerintem! :D Micimackót pedig Mikó István szólaltatja meg magyarul, aki szintén csodálatos. Elég csak a "Jó éjszakát, méhikék..." dalra gondolni. Szóval alapjáraton mindenki fiú a mesében, kivéve Kanga. :)
2017. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer valahol azt olvastam, hogy Micimackó lány.
2017. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Mindketten fiúk, az angol szövegből egyértelműen kiderül. Micimackó ihletője, a valódi Winnipeg medve tényleg lány volt, de attól még a karakter fiú.

A szinkronhangok nem jó kiindulási alapok, mert itt kisállatokról van szó, (legalábbis malacka kicsi, de Mici is kisebb, mint Róbert Gida, szóval nem egy hatalmas medve), ráadásul "játékok", tehát a hagjuknak aranyosnak kell lenni. A Simpson családban pl. Bart hangját is egy nő kölcsönzi az angol verzióban, pedig ugye ő egyértelműen fiú.

2017. jún. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

5-össel 100% egyetértek, nem ismétlem meg amit írt :)


Annyit fűznék csak hozzá, hogy meglepően sok fiú karakternek kölcsönzi nő a hangját, főleg az animékben (Naruto hangja is például)

2017. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Micimackó név a magyar változatban amúgy onnan jött, hogy a fordítónak egyik kedves hölgy rokonának Mici a neve; én is fiúnak gondolom őket; Mici mackót is, Malackát is.
2017. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
lány
2017. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
transzneműek
2020. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!