Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni a denevérr...

Mit tudnék csinálni a denevérrel? :S

Figyelt kérdés

Úgy egy órája jöttem haza és a lépcsőház előtt a betonon feküdt egy denevér. Olyan 4-5 cm lehet, nemnagyon értek hozzájuk hogy ez még kcsinek számít-e.Hozzáértem és elkezdett "csipogni" olyan kis gyenge szegényke.Betettem a bokor alá de alig akart kijönni a tenyeremből.

Annyira ideges vagyok nemtudom mit csináljak hogy inkább felkellett volna hoznom addig amíg jobban nem lesz? (sztem nekimehetett a falnak) Csak az a gond hogy nemtudom h mit tudnék neki adni mert rovarokat nemnagyon tudok keríteni. Szóval inkább hagyjam lent vagy hozzam fel? :s És mit tudok neki enni adni?


2010. máj. 18. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én is voltam már így, letettem egy árnyékos helyre, de meghalt.
2010. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
71%

Harapd le a fejét, mint Ozzy Osborne...


Komolyra fordítva a szót, rakd félre az útból, de inkább ne piszkáld. Vagy igazán pontos információért írj az Állatkertnek.

2010. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 eszo ***** válasza:
53%
nem is rossz ötlet..vmi állatsegítő szervezetnek kellene szólni..vagy állatkeri is jó!
2010. máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Sztem hagyd szegényt. rakd egy bokor alá és hagyd ott, ne nyúlj hozzá az ilyen állatok sok betegséget terjesztenek!!!
2010. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Kisszilva95 ***** válasza:
Nekünk egyszer a lépcsőházi postaládánkba szállt be, pont a miénkbe, mert én nagyjából szeretem is az ilyen dolgokat. Mikor anyukám észrevette egy kis akváriumos hálóval bekletette egy befőttesüvegbe, és amíg ott volt, nagyon nem mozdult énis aszittem nagyon gyenge aztán esre a befőttesüveget mikor ki akartam engedni nem úgy tartottam hogy a nyílás fent legyen hanem oldalra borítottam kimászott és mintha mi sem történt voltna elrepült.Próbáld meg!
2010. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Akkor otthagyom ahova letettem.Sajna itt a közelben semmilyen állatkert, vagy állatsegítő szervezet sincs akiknek szólni tudnék :S
2010. máj. 18. 16:37
 7/14 Kisszilva95 ***** válasza:
Bocsi, esre helyett este*
2010. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy nem nagyon piszkáltad. Nappal nem aktívak, ezért nem is nagyon mozognak.


Lehetőség szerint tedd át olyan helyre, ahol nem tudja bántani macska, de szabadon el tud repülni szürkületkor.

JA! Ne kézzel fogd meg, vegyél fel egy kesztyűt, amit később moss ki.

2010. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Késő! Kézzel fogtam meg...lehet tőle vmik bajom? :S

Utánna azonnal kezet mostam és nem vettem kezemet a számba :D

2010. máj. 18. 17:28
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajod nem lesz tőle ne aggódj, és reméljük a denevér estére már szárnyra kap.
2010. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!