Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tarthatnék...

Milyen állatot tarthatnék egyedülállóként majd a jövőben, úgy, hogy nem lenne senki, akire az állatot rábízhatnám, ha kórházba kerülnék?

Figyelt kérdés
Abba most nem megyek bele, hogy miért maradok majd egyedül. Szeretnék egy állatot tartani majd. De ha kórházba kerülnék, akkor mit lehetne csinálni az állattal, hogyan enne? Mert azt én is tudom, hogy például hörcsögnek be lehet szórni rengeteg magot a ketrecbe, de most van már lassan 2 éve egy hörcsögöm, és annyira bamba, hogy azt sem tudja, hogy hol van a tálja, amiben a magok vannak. Ritkán találja meg a tálat segítség nélkül. Szerintem rosszul lát, vagy vak. Akkor milyen állatot tudnék tartani egyedülállóként a jövőben, úgy, hogy nem lenne senki, akire rábízhatnám az állatot, ha kórházba kerülnék? Egy papagájnál például hogyan lehet megoldani ha például két hétre kórházba kerülnék? Vagy egy hörcsögnél? Vagy egyéb állatok jöhetnek csak szóba? Írjátok le légyszíves, hogyan lehet megoldani ilyen helyzetet. Köszönettel.
2017. jún. 10. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pèldául szerintem tarts halat,teknősbèkát,mert nekem is van ès a teknős akár 2 hètig is kibírja ennivaló nèlkül, a hal kb 1 hétig bírja szóval szerintem neked a teknős ideális háziállat lenne mert nem igènyel semmi különöset.Ajánlom az èkszer vagy görögteknőst.Remèlem segítettem.

Sok szerencsèt,ès szèp napot!

2017. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A halnak szórhatsz be lassan oldódó tápot, és akkor akár két hétig is elvan (persze nem ideális, de szükséghelyzetben megteszi). De "kommunikatívabb" állatot is tarthatsz, csak legyen félretéve egy bizonyos összeg arra az esetre, ha panzióztatni kellene.
2017. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg lehetne macskád.

Tegyél félre pénzt panzióztatásra, ha szükség lenne rá.

Nem kell levinni, ami azért is előny, ha egyedül élsz, mert nem kell kórházba kerülni, bármi történhet:

- lehetsz lázas, beteg

- ottragadhatsz valahol stb.

Egy macskát vészhelyzetben 24 órára magára hagyhatsz, ha nincs más megoldás.

2017. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Papagájt semmiképpen. Azt eleve párban kell tartani minimum, naponta kiengedni, röptetni, naponta friss vizet adni stb. Sokkal macerásabb tartani, mint azt sokan gondolják.

Hörcsöghöz nem értek, de szerintem 2-3 napnál tovább őt sem lehet egyedül hagyni.

Max. halakat vagy kígyót tudok elképzelni így.

2017. jún. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Rokon, barát, barátnő csak van a közeledben aki tudna segíteni. Csak nem vagy a világban tök egyedül...
2017. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a hörcsögöt is rosszul tartod, mert egyáltalán nem csak magokat eszik. Naponta kell neki zöldség, 1-2 hetente egyszer gyümölcs, 2-3 naponta fehérje. És nem elég cdak beszórni, a vizet is naponta kell cserélni, és ki is kell venni a hörit a helyéről napota fél órára legalább. Szerintem neked ilyen feltetelekfeltételek mellett nem való semmilyen állat.
2017. jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!