Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mivel hűsítsem?

Mivel hűsítsem?

Figyelt kérdés
Ma a macskánk is lihegett, mint egy kutya, ilyet még nem is láttam, szerintetek próbáljam hűteni valamivel? Kutyának kivan rakva egy régi műanyag medence vízzel, amibe néha ugrál meg le is szoktam locsolni, de a kutya szereti is a vizet a macska meg nem igazán. Ti szoktátok hűteni valamivel?

2017. júl. 23. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Legyen biztosítva neki egy árnyékos, hűvös hely, mindig legyen előtte tiszta víz.


Ha nagyon durván melege van, akkor óvatosan törölgesd át egy enyhén(!) nedves ronggyal, közben figyeld a reakcióját hogy mit szól hozzá. (ezért is nyalogatják magukat, nem csak mosakodás végett hanem átitatják a bundájukat nyállal így könnyebben le tudnak hűlni)

2017. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dzseri ***** válasza:

a nedves rongyot rá is terítheted a testére, hogy hűtse.

Feltéve, hogy ezt eltűri.

2017. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém a vizes rongytól elszaladt, de bevizeztem a kezem annyira, hogy csöpögjön róla, és amennyire engedte a cica, átdörzsöltem/simogattam többször is.
2017. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ne feledd, a macskák a sivatagból származnak, és a tűrőképességüket a meleggel megőrizték :D Bírják a hőséget, sőt, élvezik is :)


Próbáld meg a rongyot amit az első javasolt, de ha nem tetszik neki akkor hagyjad. Árnyék és víz álljon a rendelkezésére.

2017. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!