Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mivel lehetne az etetökhőz...

Mivel lehetne az etetökhőz csalogatni a háziverebeket NYÁRON? Nem csak az etetőkben lévő táplálékra gondolok, hanem bármilyen módszerre ami bejön?

Figyelt kérdés
Előre is Köszönöm! :)
2017. márc. 4. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyáron nem etetjük a madarakat!
2017. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyáron nem szabad etetni a madarakat, mert akkor azt a kaját fogják vinni a fiókáiknak is amit kiraksz az etetőre. Nem erőltetik magukat feleslegesen rovarfogdosással, ha ott van előttük. A fiókáknak meg kifejezetten rovar kell amíg ki nem repülnek, különben elpusztulnak!
2017. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem szükségem van arra hogy etesem őket nyáron! Aki tud valami hasznosat is mondani nagyon örülnék neki!
2017. márc. 4. 21:22
 4/13 A kérdező kommentje:
az 1 válaszolonak írtam, a 2 válaszoló hasznosat mondott. A félreértések elkerülése érdekében
2017. márc. 4. 21:23
 5/13 A kérdező kommentje:
És például milyen rovarokat szoktak fogyasztani, mert talán megpróbálhatom azzal etetni öket.
2017. márc. 4. 21:26
 6/13 anonim válasza:
Minek akarsz verebet etetni? Nem veszélyeztetett, ráadásul kártvevő..
2017. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valóban megírhatnád, miért annyira fontos neked, hogy etethess, talán ki lehet találni valami más megoldást.
2017. márc. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6os, a veréb védett állat (igen a házi is). Mégis miben tesz neked kárt?
2017. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem azért akarom etetni öket mert hogy nekik ez milyen jó lesz, tudom hogy némileg negatívan hat, de mostmár megoldottam hogy csak tavaszal kelledjen. Nem készülők Jóllaktatni őket, csak némi plusz tápanyagot biztosítani. Meg nincs is annyi sok veréb a környékünkőn.
2017. márc. 5. 10:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Ok, akkor ha jót akarsz nekik akkor ne etetőt csinálj, hanem itatót/fürdőt, sokkal jobbat teszel! Imádni fogják! És minden a környéken lakó madár.
2017. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!