Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen repülő bogár ez?

Milyen repülő bogár ez?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 22. 22:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Szerintem nem az, beírtam a nem magyar nevét és arra nem olyan képek jöttek ki:


[link]

2010. máj. 24. 09:52
 12/18 A kérdező kommentje:

Most meg ezt dobta, nem tudom:


[link]

2010. máj. 24. 09:58
 13/18 A kérdező kommentje:
Ez ilyen veszélyes? Kisbabánk van, most tiszta ideg lettem. Bár ritkán kerül elő, de akkor is, megcsíphet minket!?
2010. máj. 24. 10:03
 14/18 anonim ***** válasza:
nem,szerintem ez nem csip
2010. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

akk szerintem nem jót irtál be, mert ha a nem magyar nevét irod be ez jön ki:

[link]

2010. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
05:06-ös vagyok. Ezért írtam, hogy érdekes, hogy magyarul ilyen keveset írnak róla,mármint az emberi vonatkozásairól, mert ijesztően hangzik ez a sok kutya-macska leishmaniasis. Viszont nem hinném, hogy veszélyes rátok, arra csak felfigyelnének. Bár ezek után én írtanám ahogy bírom ha meglátom (én is találkoztam már vele itthon, úgyhogy fogom is csapkodni)
2010. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Néha látok csak 1-et repülni, de eddig is lecsaptam mindig. De hol jöhet be? Mindenhol szúnyoghálónk van.

Most a virágokat is kitelepítettem az ekélyre, mert valami lárvákat/valamiket találtam az egyik kaspójában, állt egy kis víz alatta és olyan 1mm-es kis pehér pálcikák mozogtak benne, azonnal felöntöttem Flóraszepttel.

2010. máj. 24. 21:30
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol jöhetnek be, de ne ess pánikba ez egy olyan betegség, amit ők úgy terjeszthetnek, ha ő maguk hordozzák a kórokozót. Ami itt Magyarországon nem valószínű ám! Mindenesetre ha komolyabb betegség van (esetleg nézz utána a leishmaniasis tüneteinek, most nem írom le) akkor említsd meg az orvosnak, hogy gondoljon erre is. De mondom nem maga a lepkeszúnyog az okozó, csak hordozhatja, szóval semmi pánik!!!
2010. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!